Hotpoint Ariston LBF 52 Yikama Arizasi

brhmstn

Üye
Makine su aliyor. Yikamaya geçince suyu kesik kesik veriyor. Kapagi acip mandal anahtarini kendim bastim. Suyu seri bir sekilde degil kesik kesik veriyor. Suyu eksik almis olabilir diye 5 litre su ekledim yine aynı sonuç. Makine terazili bir sekilde duz duruyor.

filtreleri mutlaka temizleyin, pompanın salyangoz iç pervanelerini kontrol edin birşeyler var mı,

alt üst pervanelerde ya da bunların iletim hatlarında büyük bir kaçak olan bir yer var mı, pervane pres termo yapıştırılan kenarlarda olabilir, orası basınç altında birden açılıra, basınç düşer, o şekilde yapabilir.

kesik kesik veriyor dediğiniz olay için, pompa bu aşamada duruyor mu durmuyor mu, bunu belirleyip, eğer duruyor ise kontrol kartı ve motor üzerinde yoğunlaşırsınız.

Bag evinde oturuyorum sorun voltajmis. Voltaj olcumu yaptim. 190 civarında cikiyor. Buzdolabini ve diger esyalari kapatınca normal calisiyor buz dolabi ve derin dondurucu takiliyken calismiyor. Denemek icin Regulator ile calistirdigimda normal bir sekilde calisti. Konu cozuldu olarak kapanabilir. Tesekkurler.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri