Hortum led

MERHABA KOLAY GELSİN SIZE SORMAK İSTEDİĞİM SEY HORTUM YADA LEON LEDLERIN BAGLANTISI SON ZAMANLARDA PROJELERIMDE KULLANDIGIM HORTUM YADA NEON LEDLERIN BAGLANTI SORUNU YASIYORUM SOYLE BIR SORUN SON PROJEMDE 50 MT ACK MARKA HORTUM LED BAGLADIM 3 GUN SONRA GIRIS KABLOSU YANDI VE SORUN YASİYORUM KENDIMDEN SUPE DUYMAYA BASLADIM ACABA YANLIS YAPTIGIM BIRSEY MI VAR DIYE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
12v mu ledlerin çalışma voltajı?
12v ise 50 metreyi tek bir yerden beslemek kesinlikle yanlış.
Metrede 10 watt güç harcadığı yazıyor, 50 metreden 500 watt eder. 500/12 den 42 amper çeker. Ledleri 10 metre arayla beslerseniz sorun çözülür en kötü 3 e bölüp besleyin.
220v led ise bağlantı hatası vardır veya soketlerde sorun olabilir.

MERHABA KOLAY GELSİN SIZE SORMAK İSTEDİĞİM SEY HORTUM YADA LEON LEDLERIN BAGLANTISI SON ZAMANLARDA PROJELERIMDE KULLANDIGIM HORTUM YADA NEON LEDLERIN BAGLANTI SORUNU YASIYORUM SOYLE BIR SORUN SON PROJEMDE 50 MT ACK MARKA HORTUM LED BAGLADIM 3 GUN SONRA GIRIS KABLOSU YANDI VE SORUN YASİYORUM KENDIMDEN SUPE DUYMAYA BASLADIM ACABA YANLIS YAPTIGIM BIRSEY MI VAR DIYE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
nezaket ve saygı lütfen, büyük harfle yazmayınız. hadi benim kulaklarım ağır işitiyor da forumda herkes benim gibi değil.

12v mu ledlerin çalışma voltajı?
12v ise 50 metreyi tek bir yerden beslemek kesinlikle yanlış.
Metrede 10 watt güç harcadığı yazıyor, 50 metreden 500 watt eder. 500/12 den 42 amper çeker. Ledleri 10 metre arayla beslerseniz sorun çözülür en kötü 3 e bölüp besleyin.
220v led ise bağlantı hatası vardır veya soketlerde sorun olabilir.
220 ile calisiyor ve uretici firma 50 metreye kadar tek soketle calisabilir diyorve ben sadece 40 mt dosedim baglanti hatasi derken sadece soketi var igne olarak ozellikle sıkı olmasina dikat ediyorum
nezaket ve saygı lütfen, büyük harfle yazmayınız. hadi benim kulaklarım ağır işitiyor da forumda herkes benim gibi değil.
Ben burda saygisizlik yaptigimi dusunmuyorum size karsi saygisiz olacak birseyde yok ben burda bi sorun yasadim ve burda paylasmak istedim ama sizin bu yersiz tepkiniz nedir onu anlamis degilim

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri