hoover E03 arızası

Bende penguen soğutma diye bir siteden 35 liraya aldım rezistans rezistanstır ne olacak dedim malesef çalıştırmadı. Para çöp oldu.Rezistanstan eminim çünkü rezistansın kırmızı ve sarı kablolarını çıkarıp çalıştırınca makine çalışıyor. Mecburen youtubedeki ustanın önerdiğini alacağım.
Orjinali çok pahalı hem orjinali de böyle bozuluyorsa orijinal almak mantıksız yine bozulacak çünkü.

Bende videonun altındaki rezistans linkiyle çözdüm. Emre ustaya sordum normalde su boşaltma hatası pompa boşaltıyorsa rezistanstır dedi videodaki linkten al dedi bende biraz fiyatı yüksek geldi servis olduğum için tanıdık parçacıdan 40 liraya rezistans alayım dedim. Tam 3 kere rezistans aldım neyi taktiysam olmadi.Emre ustayı aradım ısrarla rezistans dedi. En sonunda Emre ustanin verdigi linkten aldım makine kendine geldi. Ne hikmettir anlamadım makine rezistansı seçiyor. Banada ders oldu 3 tane rezistansı depoya koydum ömrümde böyle makine görmedim. Bana kalırsa bir sorun varsa Emre ustaya sorun hooverden iyi anlıyor makine bir tuhaf Arçelik Beko Bosch a benzemiyor. Yılların kart tamircisi Hoover kartı görünce aman aman ben yapamam inverter kart diyor. Emre usta ya gönderdim yaptı sağolsun. İşin özü linkteki rezistansı alın çalıştırmıyor başkası.

Rezistans linki : https://ty.gl/kfpiqx4s4
Emre bey Trendyol kalmamış başka nerden buluruz rezistans

Emre beye nasıl ulaşırız

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri