hmi için buton resimleri

Ali Arda

Üye
hmı da kullanmak için kendi resim kütüphanesi dışında buton resimlerini toplu olarak nerden bulabilirim mesela dop panel için farklı buton resimleri kullanmak istiyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
hocam resimler gayet güzel teşekkürler

resimler güzel fakat uzantısı yüzünden dopta kullanamadım uzantısı değiştirmek için paintte açıp tekrar kaydediyorum fakat screen editör kendi resimlerinde yaptığı gibi buton boyutuna göre resim boyutunu ayarlamıyor uzantılar aynı fakat olmuyor her buton için resmin pikseli değiştirmek gerekiyor
Alttaki resimde durum görülüyor

Ekli dosyalar

• dop.jpg
    dop.jpg
    95.6 KB · Görüntüleme: 373
Son düzenleme:
bi bakayım hocam bu arada ilgili mesajda popülarite verdim

Graphics converter ile bmp formatına çevirirken resimler siyah_beyaz oluyor. Bu resimleri Easyview panelde kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz

kardeş ayarlardan değiştir. renkli hale getir. istersen ben sana yarın çevirmeyi anlatımlı göndereyim. ama şimdi işteyim bir de fırça yedim şefimden :) .

kardeş programda convert now butonu var. ona tıkla çıkam menüden JPG veya istediğin diğer renkli görüntü uzantısını seç hepsi bu. :) görsel olmadı ama yeteri kadar yardmcı olur kanaatindeyim.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri