hmı (ekran) şifre kırma

konts

Üye
şifreli hmı ekranların şifresi kırılır mı ? distribütör firmalar bunları kırmak istese kırabiliyormu? :confused:

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhabalar ben daha önce bu forumda belirtmiştim

şifre kırma yazılımını kendim yaptım ve daha önce çözdüm

isteyen varsa özel mesaj yazınız ve msn veya mail adresinizi yazınız iletişime geçebiliriz.
*******@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
******** mynet buraya mail atarsan sevinirim......

Moderatör tarafında düzenlendi:
sayın konts

bana özelden mesaj atabilirsin özel mesajında mail adresini belirtirsen irtibat kurabiliriz.

burada forum yoneticisi sn. arkadaşlar yasak olarak değerlendiriyor. mail ve tel no vermeyi
tabii forum onların yapacak birşey yok
bizde yasaga uyalım.
ama ozel mesajdan mail adresi verebilirsin sanırım.

iyi günler

arkadasim zaten orjinal program sende ise sifre kirmana gerek yok online baglanirsin programi eslestirirsin sonra sifre sayfasindan istedigin sifreyi girer baglanirsin orjinal program sende yoksa zaten sifreyi bilsende bir ise yaramaz ekrandan hic birsey degistiremezsin

evet programdan yapabilirsin neden kırmak istiyorsun ki?

Cermate PV 035-TST ekranında aynı sorun var şifre soruyor bu programı paylasırmısınız

- - - Updated - - -

Cermate PV 035-TST ekran şifresini biliyormusunuz

şifre.PNG
arkadaşlar bir sayfaya şifre konulmuş ama ben bu şifreyi bilmiyorum bunu nasıl öğrenebilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 86860arkadaşlar bir sayfaya şifre konulmuş ama ben bu şifreyi bilmiyorum bunu nasıl öğrenebilirim.
Kesinlikle şifreyi koyandan . Bakım anlaşması yapılan sistemler ise vermezler . Eğer her yerini mıncıklamak gibi talepleriniz varsa bunu sistem ilk kurulurken yüklenici firmaya talep olarak iletmeniz lazım . Bazıları iyi niyetli davranıp verebiliyor . Şansınıza kalmış.

Son düzenleme:
Kesinlikle şifreyi koyandan . Bakım anlaşması yapılan sistemler ise vermezler . Eğer her yerini mıncıklamak gibi talepleriniz varsa bunu sistem ilk kurulurken yüklenici firmaya talep olarak iletmeniz lazım . Bazıları iyi niyetli davranıp verebiliyor . Şansınıza kalmış.
hmm anladım teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri