Hifi ses sistemi için ups seçimi

russo

Üye
Herkese iyi akşamlar.
Yeni bir ses sistemi oluşturduğum için şu anda oturduğum evin elektrik altyapısı ile yakından ilgilenmeye başladım. Benim AVR (Audio Video Receiver) max 500watt bir elektrik tüketimine sahip. Ben akım korumalı 5`li priz aldım (Tunçmatik). AVR`yi bu fişe taktım. ve o şekilde ses alıyorum. Ancak Özellikle akşamları (sanırım elektrikli sobayı açtığım zamana denk geliyor, soba uzatmaya değil aynı odada başka bir prize takılı) avr`nin içinden gürültü şeklinde olmasada farklı bir ses gelmeye başlıyor. Ben işe gerçekten yarayacaksa bir gerilim regülatörü veya bir UPS almak isterim ancak sizinde fikirlerinizi duymakta isterim. Sizce hangi ürünü almam daha mantıklı olur? Bu ürüne ayrıca yeni 750watt PSU`lu bir bilgisayar, 42" LED TV, 3 hdd, modem ve Receiver bağlamayı planlıyorum.*Gerilimi en temiz şekilde almak istiyorum. Özellikle de AVR için.

Teşekkürler*

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Bana yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum....

Online UPS almalisin. Ucuz olan offline UPS elektrik kesintisinde devreye giriyor.

Cevap için teşekkür ederim.
Peki marka ve model tavsiyesi verebilir misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri