Hidrolik Pompa Arıyorum

[MENTION=55727]rocco216[/MENTION] yakından tanışmalıyız abi bence :-D fotoları varsa ekler misin abi dizel motor işi benide cezbediyo ;-)

SM-N9000Q

Senin olcegin ne???? ve hangi il ilcedesin???

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

[MENTION=55727]rocco216[/MENTION] 1.10 yada 15 abi tam karar veremedim..yozgat merkrzdeyim abi..meslek taze fzt.yim :-D

SM-N9000Q

[MENTION=55727]rocco216[/MENTION] Abi senin dizel motor nası bişey nerden temin ettin

SM-N9000Q

Katana dan aldim istanbul dudulluda merkezleri var istersen karakoydede mevcut 4 zamanli olup otomatik marslidir yani kumadadan motoru acip kapama yapabilirsin...

Katana dan aldim istanbul dudulluda merkezleri var istersen karakoydede mevcut 4 zamanli olup otomatik marslidir yani kumadadan motoru acip kapama yapabilirsin...

Fiyatı nasıl abi boyutları nasıl birde

SM-N9000Q

Boyutlar pancar motoru gibi biraz buyuk 1/10 un anca kendi kadar..

Makina yapim derken is guc sahibi oldum.. once autocad ogredim sonra solidworks kaynak yapmayi torna kullanmayi freze kullanmayi derken orttaya bisiler cikti ama sadece bunla ugrasmadim araya cok isler girdi benim olcegim 1/5 neden dersen dizel motor pompa valf hidro motor bunlarin minigi normalinden pahali oldugu icin bende buyugunu yapmak istedim bende dizel motor 10 bg valfler desen dakika da 80 lt geciyor depom biraz ufak 60 lt gibi..motor pompa valf disindaki herseyi ben yaptim piston difransiyel gibi.. normalde isim satis pazarlama...

Azmine gerçekten hayran kaldım.Bravo Vallahi Bravo!!

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri