Hidrolik pnömatik deney seti için masa

alpkaan

Üye
hidrolik pnomatik deney seti için alüminyum masayı nasıl temin edebilirim?Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

sigma profil olarak google den arattırırsan üretici ve satıcıları bulabilirsin

Dostum böyle bir şey hazırda yok bu konu ilgili firmalar kendileri yapıyolar arkadaşın önerdigi aliminyum profil benzeri şeylerden kendin yapacan
biraz pahalıdır ama
ben hada evvel saç malzemden yaptım delikli saçtan hid deney seti idi valf takozları altına pimler koyarak saç üzerinde sabitlenmesi ni sagladık baglantılar hortumdu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hiç alıntı yapmamış, tamamen kendi emeklerini sergiliyorlar.

selamun aleyküm
bahsettiğiniz profil satılıyor olması lazı; web de ilanını gördüm ama forumlarda mı yoksa sahibinden.com da hatırlamıyorum.
ostimde satıldığı yazıyordu webde(ostim Ankara batıket tarafında sanayi)
hayırlı günler dilerim.

Kendiniz yapacaksanız resimleri ile beraber izah edebilirim.
3-4 set yapmıştım zamanında

okulumuza pnomatik deney seti yapmak istiyoruz bu konuda yapmış arkadaşların elinde tasarım ve malzeme listesi gibi projeler varsa paylaşabilirlermi

Ogen Makina daki bazı dokümanları inceleyebilirsiniz. Ayrıca şirket sahibi Ömer Hoca ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Kendisi de emekli teknik öğretmendir. Size yardımcı olacaktır.

ogretmenlerimORG ve ULUS otomasyon işbirliği ile mekatronik yapıya sahip çok güzel eğitim setleri imal edilmektedir. Fiyatları da bilinen fiyatların neredeyse 1/3'ü kadardır.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri