Hidrolik pistonların senkronize çalışması

Budapest

Üye
Merhaba,ilk önce yeni üye sıfatı ile forumdaki herkeze selamlarımı sunarım.
Çok farklı bir alan fakat hidrolik sistem ile çalıştığı için siz değerli bilgi sahiplerinin yardımcı olabileceğini düşünüyorum.Canlı hayvan taşıyan asansörlü tır dorsemiz var,katın boyu 10 metre ve katı 6 adet tek etkili silindir haraket ettiriyor silindirlerin hepsine tek bir kol kumanda ediyor
tek etkili olduğu için inişlerde ağırlığın fazla olduğu silindir çabuk inerek katın senkronize inmesini bozarak katın eğilmesine sebep oluyor,katın senkronize çalışması için klavuz zincir ve dişli var fakat çok düzgün çalışmıyor bu senkrozisyonu nasıl sağlayabiliriz,hidrolik hattında herhangi bir valf yok.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim,dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Merhaba soruna profosyenel çözüm getirecek firmalar ile iletişime geçmek istiyorum.

Merhaba soruna profosyenel çözüm getirecek firmalar ile iletişime geçmek istiyorum.
Silindirlerin legaz hattina basinc ayarlama valfi koyun boylece yukun fazla oldugu silindir diger silindirlerle esit basincta inerek dengeyi bozmamis olur

Pistonlar teleskopik piston ise karsi denge valfi ve ugun olcudr araya bir cek valf kullanmaniz gerekir ancak bu islemler icin tesisatin yeniden duzenlenmesi gerekir sisteme adapte etmek icin araya blok yapilmasi gereke bilir yinede goz atmadan kesin bisey diyemem

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevabınız için teşekkür ederim peki bu işlemleri yapabilecek bir firma öneriniz varmı sanayi bölgesinde tır ile rahatça girebileceğimiz ilk önce tesisatı inceleyip sonra profosyenel bir çözüm getirebilirler.
Istanbul veya İzmit bölgesinde.

Yeriniz nerededir nasıl irtibata geçebiliriz

Aradım sizi ulaşamadım.
Benim telefonum ***

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay