s_akcan

Üye
merhaba bu sitede hidrolik manifold tasarımları ile uğraşan kimler var bilmek istiyorum. ben şuan bu işi yapıyorum fakat forumda bu konu ile ilgili bir mesajlaşma görmedim.

blok tasarımı yapan bir fiirmada tasarımcı olarak çalısıyorum ama biz solid programını kullnarak çiziyoruz bu program hakkında bilgi veririseniz sevinirim

bu programda solidworks altında çalışıyor fakat solidworksden daha pahalı bir program. dünya üzerindeki bütün hidrolik standartlarını bünyesinde barındırıyor (vickers, parkers, rexroth ...). türkiyede distirbütörlüğü yok, biz direkt amerikadan aldık. bu sitedeki bütün blok tasarımcılarını mesaj yazmaya davet ediyorum.

merhabalar ne öğrenmek
istersin?

Arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır bir uluslar arası şirketin türkiye temsilcisi olan
kurumsallaşmaya çalışan bir hidrolik & pnömatik firmasında solidworks ortamında hidrolik manifold ve ünite dizaynı yapıyorum. Yardımcı olabilirim. Ayrıca sizin gibi meslektaşlarımlada bilgi alışverişinde bulunabilirim.

Arkadaşlar ben yaklaşık 4 yıldır bir uluslar arası şirketin türkiye temsilcisi olan
kurumsallaşmaya çalışan bir hidrolik & pnömatik firmasında solidworks ortamında hidrolik manifold ve ünite dizaynı yapıyorum. Yardımcı olabilirim. Ayrıca sizin gibi meslektaşlarımlada bilgi alışverişinde bulunabilirim.

merhabalar ben hidrolik blok tasarımı nasıl yapılıyor öğrenmek istiyorum. hangi araçlar kullanılıyor, nereden başlamalı?

arkadaşlar meraba bende hidrolik pres imalatı yapan bir firmada çalışmaktayım.Forma yeni üye oldum.Sizlerin mesajlarını okuyunca blokların imalat işlemlerini ve nasıl yapıldıklarını öğrenmek isterim.Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

Ben teknik eğitim fakültesi mezunuyum ve şu anda hidrolik ve pnömatik ürünlerin bayiliğini yapan bir firmada çalışıyorum. solid kullanıyorum ve hidrolik blok tasarımı yapmak istiyorum bunun için ilk etapta nasıl yapılacağı hakkında bilgi edinmek istiyorum. konu ile alakalı konu anlatımlı notlar veya videolar varsa yardımcı olursanız sevinirim. herkese iyi çalışmalar...

Ben teknik eğitim fakültesi mezunuyum ve şu anda hidrolik ve pnömatik ürünlerin bayiliğini yapan bir firmada çalışıyorum. solid kullanıyorum ve hidrolik blok tasarımı yapmak istiyorum bunun için ilk etapta nasıl yapılacağı hakkında bilgi edinmek istiyorum. konu ile alakalı konu anlatımlı notlar veya videolar varsa yardımcı olursanız sevinirim. herkese iyi çalışmalar...

solidworks ile beraber çalışan hidrolik manifold tasarımını yapan programın ismini söylermeisiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri