Hidrolik Konusunda Kendisini Geliştirmek İsteyenler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKDER

Üye
Merhaba Arkadaşlar!

AKDER Akışkan Gücü Derneği Türkiye'de Hidrolik ve Pnömatik konusunda üretim ve distribütörlük yapan sektörün önde gelen firmaları tarafından kurulmuş bir dernektir.AKDER aynı zamanda Avrupa Akışkan Gücü Dernekleri Birliği diyebileceğimiz CETOP'un da üyesidir. (CETOP) CETOP'un Avrupa'da Hidrolik ve Pnömatik konusunda verilecek eğitimleri desteklemekle birlikte bununla ilgili olarak da hazırlamış olduğu içerik ve bir yol haritası vardır. Biz de AKDER olarak sektördeki yetişmiş ve eğitimli eleman ihtiyacını dikkate alarak bu tavsiyelere uygun bir eğitim merkezi kurduk.Çeşitli kurumların ve üyelerimizin bağışlarıyla Uygulmalı eğitim için gerekli olan tüm teknik ekipmanları bünyemize kattık. Ve UAGEM (Ulusal Akışkan Gücü Eğitim Merkezi) adıyla Eğitim faaliyetlerimize başladık.Amaç sektörde zaten bu konuyla ilgili işlerde çalışan elemanlara eğitim vererek ekipmanların daha doğru kullanılmasına ,oluşabilecek kazaların önüne geçilmesine ve verimliliğin artışına katkıda bulunmaktır.Eğitimimiz ile ilgili detayları www.uagem.org adresinden Derneğimizin diğer faaliyetlerinide Akder Akışkan Gücü derneği adresinden öğrenebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri