Hidrofor elektrik bağlantısı

ituran

Üye
İyi günler, hidrofor motorundan 3 mavi ve bir sarı yeşil kablo geliyor. Ben kolay olsun diye mavi kabloların uçlarını renklendirdim. Direnç ölçümü yaptığımda resimdeki sonuçlar çıkıyor. Bu dört kablo arasındaki diğer kombinesyonlardan herhangi bir ölçüm sonucu çıkmıyor. Bu durumda bağlantıyı nasıl yapmalıyım?
WhatsApp Image 2020-06-06 at 17.25.47.jpeg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
IMG_4783.jpg

Motor soğutma pervanesinden baktığınızda sağa dönmesi gerek, sola dönerse SİYAY ve BEYAZ bantlı uçların yerini değişin, haricinde kalan tüm kablolar sabit kalsın....

Resimde görünen dirençlere bakmadan ve hatta hiç dikkate almadan, kendimce bu motor sarılmış ve saran usta AS uclarını belirlemek üzere bantlamış dedim, neyseki hatamı kabul ediyorum, çünki paylaşımı yapan arkadaş kablolar karışmadın diye sardığını ifade etmiş, şimdi tabiki düşük direnç AS olacak şekilde yol verilir, düzeltelim...

IMG_4785.jpg

Yön konu’sunda ters dönerse, SARI ve SİYAH bantlı mavi kablonun yerlerini değişin...

Çok sağolun. Deneyip sonucu belirtirim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri