HES FUARI RESİM VE VİDEOLARI (hidroelektrik santralleri ve ekipmanları fuarı)

elektrofizikci

Usta Üye
Elektrik enerjisi ve iletimi dağıtımı öğrencisi olarak çok hevesle beklediğim ve ümitlerimin olduğu ve bu yılın ilk fuarı biraz hezimet oldu.

Tek salondu. Önemli parçalardan çok fazla yoktu. Hatta maket bile olsa jeneratör, türbin, mil örnekleri bile yoktu. Sadece ekipmanlar, kırıcılar, inşaat araçları birkaç baraj maketi v.s. v.s..

Bence önemli olan bir kaç şeyi çekip sizlerle paylaştım. Meraklılarına iyi seyirler...

Eylemcilerin yakıp yıktığı kadar önemli bir şey yokmuş içerde :) Gerçi onlar yapıalacak kongreyi taciz etmek istemişlerdir de... Neyse sağlıcakla...

TEKNOLOJİ FUARLARIMDAN -4- HES ve EKİPMANLARI FUARI (Hidroelektrik Santraller ve Ekipmanları) - YouTube

Nükleer santraller ile ilgili de bir araştırma yapıp burda paylaşsanız ne güzel olacak. Çoğu insan bilmediğinden öcü gibi korkuyor.

Olmadı abi birgün Küçükçekmece nükleer araştırma merkezine gider birşeyler yaparım, senden önemli mi ? Sen taktın zaten bana verdin bu ödevi , iki konudur beni sıkıştırıyon :) (Samimiyetinize güvenerek şaka yapıyorum, yanlış anlamayın lütfen)

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri