Hdd Yerel disk d sorunu

Thracian59

Üye
Arkadaşlar, easeus partition master 9.2.1 programı ile sıkıntılı olan usb belleğimi düzeltti,ertesi gün yerel disk d ortadan kayboldu. disk yönetiminde görüyorum ama müdahale edemiyorum hata veriyo:

kbgru.jpg

kullandığım programda da görebiliyorum ama orda da müdahale edemiyorum:

kbgu1.png

acaba başına bu gibi bi durum gelen var mı? Format atmadan yada bölümü biçimlendirmeden bundan kurtulabilirmiyim?

2. fotoğraftaki D: görünen yer normalde *: görünüyor,ben D: yapıp onayladığımda görüntüdeki hata çıkıyor ve işlemi geri alıyor. şimdiden sağolun.

Diskinizin LBA ve/veya MRB si bozulmuş yedeklerinizi alıp silmeniz gerekiyor. Yanlış sektör parametreleri yazarsanız C bölümüde etkilenir.

Kolay gelsin ....

tüm bilgilerim ulaşamadığım bölümde,onları kurtarmanın bi imkanı yok mu acaba? yoksa direk biçimlendirmem mi gerekli?

xrecovery proğramını bir dene derim

hocam biraz baktım da sadece telefonlarla ilgili sonuçlarını buldum xrecovery nin. bildiğiniz bi sitede linki varsa yazabilirmisiniz acaba,teşekkürler.

hocam çok oldum sanırım ama eğer böyle bi sorun için kullandıysanız nasıl kullanabileceğimden de bahsedebilirmisiniz? verdiğiniz ilk linkten indirdim programı.

Dikkatli ol.
Bazı kurtarma programları mevcut dosya formatlarını değiştirir.
Önce bak dolaş kurtarma programlarından başka yollar ara.
Daha değişik partisyon programları gibi.
Ya da dosya adı değiştiriciler gibi.
Dosyaların duruyordur.

Belki başka sisteme takarsan gözükür...

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri