Haydi gelin fotoğraflarımızı koyalım...

Kudret bey, İLK PROJENİZİ hatırlayabildiniz mi sorusu benim için mi sordunuz yoksa genel de mi ?

Merhaba,
P.tesi-cuma 10.30-16.00 arası klinikteyim.Arzu eden arkadaşlar buyursun,bazen sokak işlerim oluyor önceden haberim olursa daha iyi olur çayımız kahvemiz açık büfe.
abide-i hürriyet cad NAZİK apt.55/2-3 şişli ıstanbul.
merkezin web sayfası ve doktorumuzun özel sayfası
Ortonorm Ortodonti Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Ortodontik Tedavi, Ortodontist, Ortodonti Uzmanı, Çarpık Diş Tedavisi, Çene Bozukluğu Tedavisi, Tel Tedavisi, Diş Teli, Diş Çarpıklığı, Lingual Ortodonti
Cem Caniklioğlu - Lingual Ortodonti Kliniği

Arkadaşlar konuya biraz daha tat katalım istedim.İLK PROJENİZİ hatırlayabildiniz mi?

Benim yolumun üstü Kudret bey, Çağlayanda oturuyorum. Yaya gelsem 20 dakika sürer.
Artık bir çayınızı içerim.
Buyrun beklerim.
İlk projem eskiden gazetelerin dağıttığı kartondan evlere lamba döşemekti. :)

Kudret bey, İLK PROJENİZİ hatırlayabildiniz mi sorusu benim için mi sordunuz yoksa genel de mi ?
Merhaba,
Tüm arkadaşlara sordum.Ben de ilk radyo devremi(1960-1962 arası) paylaşacağım

radyo-2.jpg

Sayin hocam guzel bir konu baslatmissiniz su anda telefondayim ve foto yok ilk firsatta bilgisayarda kayitli olanlardan bende koyacagim herkese Cigli İzmirden delamlar...

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teknik lisede elektronik dersinde fm verici yaptığımı hatırlıyorum. Radyoda frekansı bulup deniyorduk. Elektronikte ilk ve son projemdi :D

Merhaba,
Rumelihisarından Çamlıca Istanbul radyo verici anteni görüyordu 428metre 701 khz 'den orta dalga yayın yapardı.5-7 metre anten porselen fincanlarla izole edilmişti.Torak hattı da şarttı.ses belli belirsiz ama çok net parazitsiz gelirdi,hoparlörü çapına uygun bir kavanoza oturttuğumu hatırlıyorum.

DSCN0577 (600 x 450).jpg317 (600 x 450).jpgDSCN1140 (600 x 450).jpg Buyrun arkadaşlar buda bizim aile Soldan sağa AKın,Sİbel,ÖZlen,ANıl yani= aksiozan nikimden gıcık olan arkadaş varsa bir anlamı olduğunu belirtmek istedim. Selamlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri