Hayat Karmaşası Lütfen Yorumlarınızı Bekliyorum

Cyber-

Üye
Merhabalar,

Konuyu Çok uzatmak istemiyorum. Fakat Hayat şartları nedeniyle meslek lisesine yerleşip ( ki daha sonrada pişman olmadım ) 2 yıllık sınavsız geçiş hakkımı kullanarak 2012 yılında myo ya yerleştim. 2014 te mezun olarak çıktım. yaklaşık 2 yıl çalışmak zorundaydım çünkü evlilik planlarım vardı. Çok şükür artık evliyim ve yaşım 26. Şimdi İklimlendirme alanında imalat yapan bir firmada yönetici olarak çalışmaktayım. Üretim analizi, verimlilik analizi, satış gibi konularda faaliyetteyim. Fakat benim içimde kalmış ki bunu bu sıralar farkediyorum veyahutta çalışmanın vermiş olduğu bir duygu olmalıdır ki okumaya devam etmek elektrik alanında bilgi alanımı ve ufkumu genişletmek istiyorum. gündüzleri çalışıyorum çalışmayı bırakamam. akşamlarıda ders calısmaya başlamayı düşünüyorum fakat bazı zamanlar evli olduğum için bu fikrimden vazgeçebiliyorum daha sonra tekrardan aynı fikre kapılıyorum. Bulunduğum İl Adana burada 2. öğretim mevcut elektrik elektronik müh. %100 ing. olarak. Aynı durumda olanlar var mı ? yaşadıkları pronblemler nelerdir ? vb. gibi tecrübeleri paylasıp, konu hakkında fikir vermek istiyen arkadaşları, abileri ve kardeşleri beklemekteyim. İkilemdeyim. Bunun zorluk derecesi vs gibi . yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder herkesin Allah yolunu açık etsin.

Hic ugrasma bulundugun yerde kariyer yap bence lakin oteki turlu evliligin verdigi sorumluluk duygusu ilerde ders calistigin donemlerde sana sorun cikarticak ve seni mursuz edicektir bence yonetici olmussun isinde ilerle isi ogren imkanin varsa kendi firmani kue

Teşekkür Ederim. Aynı Durumdan Muzdarip veyahutta ilerlemiş tercihini yapmıs arkadaslar yok mudur ? bir cevap yazsanız tecrübelerinizden

Öğretime devam etmek her zaman doğru yaklaşımdır. Üniversitelerde öğrenci olarak eğitimine devam eden bir sürü yaşlı başlı insan var, bu yaş ortalaması lisanüstü eğitimde daha da yüksek. 2.Öğretim olarak lisansa devam etmek çok doğru bir yaklaşım olur, şimdiden hayırlı olsun...

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri