Havya

mhmmdlkts

Üye
Arkadaşlar havyanın ucu nasıl değiştirilir.

Havya ucunu sıkıştırıp tespit eden bir veya iki adet olabilen yıldız veya düz vida vardır.Bunları yıldız veya düz bir tornavidayla gevşetip,eski havya ucunu bulunduğu kanaldan çekip çıkarın.Yeni havya ucunu bu boşluğa geçirip,vidalarını da sıkıp(Uygun boyunu,eski orijinal uzunluğunda olacak şekilde dikkatlice ayarlayarak)bu şekilde yenisiyle kolayca değiştirmiş olursunuz.Kolay gelsin.

çok güzel anlatmışsında benimki vidasız.. ama yinede teşekürlet

merhaba kusura bakmayın sayın binbaşi arkadaşimiz yazmış ben yazmam sebebıne gelınce havya ucu değiştırme o kadar teknik bılgı istıyen bircihaz değıl 5 yaşindakı çocuğun onune koy değiştırır soruyu başka şekılde sorsaydın mesela havya ucu bakımı nasıl yapılır oksıtlenmeden etkılenmemesı için neler yapılır yanlış anlamayın bukadar bilgı becerınız yoksa bu mesleğe başlamayın derım

güzel anlatmışsında ben 12 yaşındayım ve oksitdir bilmemne falan anlamam merak etdiğim konuları soruları burdan soruyorum...

:)yazdıklarımı gerı alıyorum yanlız havya nasıl değiştırılır dıyede soru olmazkı yaşin 12 önce ne yap bılıyormusun babandan harçlığına zam ıste havya ıle ılışkı olmadan elektronikte yapılacak işler var fazla pahalısı olmadan bır bord al yanında bırkaç led drenç fılan guç kaynağı telefonunun şarj adaptoru yeter led lambaları yak sondur drenç ekle yanma işik şiddetını gor yanı merdıvenlerı teker teker çık :)
güzel anlatmışsında ben 12 yaşındayım ve oksitdir bilmemne falan anlamam merak etdiğim konuları soruları burdan soruyorum...

Merhabalar,Tekin hocam,çocuğu önce bir güzel fırçalayın:mad:,sonra da gönlünü almaya çalışın durun,:) ben de yaşımı yazmasam ve diyelim ki 12 yaşında olsaydım böyle mi fırçalanacaktım;) çok merak ediyorum doğrusu.Eminim ki çok basit soruyu büyük yaşta olup da sorduğum için fırçalanma durumum da kesin ve net olacaktı herhalde.:)Neyse olan olmuş diyelim,bir çocuk sizi de beni de hayal kırıklığına uğratıp yanıltmış oldu neticede.:eek:

vala yazılrı baştan sono tekrar tekrar okuyorum okudukça da gülüüyorum ya tartıştığımız konuya bakın....................... :D zamanınızı boşa kaybetirdiğim için özür dilerim... :)

vala yazılrı baştan sono tekrar tekrar okuyorum okudukça da gülüüyorum ya tartıştığımız konuya bakın....................... :D zamanınızı boşa kaybetirdiğim için özür dilerim... :) tekin hocam bu ara ben vu meterden

merhaba sayın bınbaşi evet ılk başta fırçaladım yaşini yazmamış benım tahmın ettığım yaş 17-20 o yaşta olsaydı soyledıklerımı gerı almazdım 12 yaşindayım deyınce delıkanlı o yaşta normal oyle soru sorması ayrıca fırçalamam yanlış olur delıkanlının elektroniğe karşi ılgısını koreltır keşke yakın olsada bu yaşta delıkanlıya yardımcı olsak bır delıkanlı daha var nicki seko hoşuma gıdıyor yaptıkları bu yaşlarda sokakta top koşturmuyor teknolojiyi takıp edıyor fırçaladım nasıl gerı almam şimdı vu-metre yapacakmış yardımcı olalım ama nasıl onu duşunuyorum:)

Merhabalar,Tekin hocam,çocuğu önce bir güzel fırçalayın:mad:,sonra da gönlünü almaya çalışın durun,:) ben de yaşımı yazmasam ve diyelim ki 12 yaşında olsaydım böyle mi fırçalanacaktım;) çok merak ediyorum doğrusu.Eminim ki çok basit soruyu büyük yaşta olup da sorduğum için fırçalanma durumum da kesin ve net olacaktı herhalde.:)Neyse olan olmuş diyelim,bir çocuk sizi de beni de hayal kırıklığına uğratıp yanıltmış oldu neticede.:eek:

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri