Havya önerisi

Solomon'da 60W yok ya da ben bulamamış olabilirim. Ben solomon sl-20 48W olanı kullanıyorum canavar gibi maşallah. Yüksek güç icab ettiğinde ersa rds 80 imdadıma yetişiyor ama bu cihazlar arkadaşın bütçesini çok aşan cihazlar.
Lehim istasyonunun rahatlığına alıştıktan sonra artık ben böyle cihazları kapımdan içeri bile sokmam . Benden uzak Allaha yakın olsunlar .

aldığım kalem havyaların hepsini kötü yola düşürdüm, en son orta yüksek kalitede bir tane aldım. biraz kullandıktan sonra istasyon taklidi yapan bir tane aldım ve çok ekmeğini yedim. şakası bir yana kalem havyadan az daha pahalı ama eşekler gibi çalışıyor. prof istasyondan aşağı ama çalışkan. kalem havyam şimdi ambalajında istirahat ediyor. seyyar giderken bile mini istasyonumu yanımda taşıyorum. ustalarım benden daha iyi bilir elektrik varken kalem havya başka yerde kısa devre yaptırabiliyor.

aldığım kalem havyaların hepsini kötü yola düşürdüm, en son orta yüksek kalitede bir tane aldım. biraz kullandıktan sonra istasyon taklidi yapan bir tane aldım ve çok ekmeğini yedim. şakası bir yana kalem havyadan az daha pahalı ama eşekler gibi çalışıyor. prof istasyondan aşağı ama çalışkan. kalem havyam şimdi ambalajında istirahat ediyor. seyyar giderken bile mini istasyonumu yanımda taşıyorum. ustalarım benden daha iyi bilir elektrik varken kalem havya başka yerde kısa devre yaptırabiliyor.
Merhaba Paskomya Usta, Bu bahsettiğiniz mini istasyonu merak ettim. Markası yada bir linki v.s. varsa bende almak isterim.

@Under Ground, @paskomya, @fgencal,@Yunusgr Önerilerinizi okudum ve konuyu takip ediyorum. Uzun süredir 862 D+ kullanıyordum 2019 yılında Trafo arızası nedeniyle ve daha iyi bir performans için modifiye yapmıştım. Tek trafo yerine iki ayrı trafo ile cihazı besledik. Eğer aynı cihazı kullanan arkadaşlarımız varsa şemasını bu bölümde paylaşmak istiyorum . Modifiye sonrası sonuç tatminkar ama daha sonra TS 100 ile tanıştım. Kalem havya deyip geçmeyin gerçekten performansı oldukça iyi 862 D+ ve 100W Weller tabanca havyadan kesinlikle daha iyi iş çıkartıyor. Powerbankla mobil kullanımı büyük kolaylık. Sanıyorum şimdi TS 101 modelide çıkmış. İlgilenen arkadaşlarımız için bilgilendirme paylaşımı olsun.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    410 KB · Görüntüleme: 12
  • 2.JPG
    2.JPG
    359.2 KB · Görüntüleme: 11
  • 3.JPG
    3.JPG
    328.8 KB · Görüntüleme: 10
  • 4.jpg
    4.jpg
    379.2 KB · Görüntüleme: 11
  • 5.JPG
    5.JPG
    286.3 KB · Görüntüleme: 12
  • 6.jpg
    6.jpg
    254.6 KB · Görüntüleme: 9
  • 7.jpg
    7.jpg
    262 KB · Görüntüleme: 9
  • 8.jpg
    8.jpg
    102.7 KB · Görüntüleme: 9
  • 9.jpg
    9.jpg
    175.3 KB · Görüntüleme: 8
  • indir.png
    indir.png
    165.3 KB · Görüntüleme: 5
@Under Ground, @paskomya, @fgencal,@Yunusgr Önerilerinizi okudum ve konuyu takip ediyorum. Uzun süredir 862 D+ kullanıyordum 2019 yılında Trafo arızası nedeniyle ve daha iyi bir performans için modifiye yapmıştım. Tek trafo yerine iki ayrı trafo ile cihazı besledik. Eğer aynı cihazı kullanan arkadaşlarımız varsa şemasını bu bölümde paylaşmak istiyorum . Modifiye sonrası sonuç tatminkar ama daha sonra TS 100 ile tanıştım. Kalem havya deyip geçmeyin gerçekten performansı oldukça iyi 862 D+ ve 100W Weller tabanca havyadan kesinlikle daha iyi iş çıkartıyor. Powerbankla mobil kullanımı büyük kolaylık. Sanıyorum şimdi TS 101 modelide çıkmış. İlgilenen arkadaşlarımız için bilgilendirme paylaşımı olsun.
TS 100 çok heves ettiğim parasını görünce hep vaz geçtiğim bir havya olarak kaldı bende. Belki bir gün tamam parasını hakediyor diye ikna olursam alacağım bir havyadır.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri