Hava üflemeli ısı istasyonu

Merhabalar
Benim elektronik tamir işleri için profesyonel bir hava üflemeli ısı istasyonu almak istiyorum,(niyetim uzun süre kullanabileceğim bir ürün almak ölçü aletinde fluke gibi)
Bu konuda sizlerden tavsiye almak isterim para sorun olmadan kalite bazlı düşünürsek hangi marka ve hangi ürünü tavsiye edersiniz(bu konudaki kaliteli marka ve ürünler)
Yada F/P ürününü olarak hangi ürünleri tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler.

Sık kullandığım bir araç değil ancak çeşitli takip ettiğim forumlarda aoyue adlı markanın ürünleri hakkında çok iyi yorumlar görmüştüm. Bazıları alman weller markasının iyi bir çin muadili olduğunu söylüyordu. Mesela Fluke - Uni-t gibi diyebiliriz.

Ayrıca bir kullanım alanı (temel kullanım,chip,smd vs.) ve fiyat aralığı belirlerseniz tavsiye verecek profesyonel arkadaşlar için daha iyi bir bilgilendirme olur. "Para sorun olmadan" ibaresini kullanırsanız 1.000tl ye de istasyon var 30.000tl ye de istasyon var.

Sık kullandığım bir araç değil ancak çeşitli takip ettiğim forumlarda aoyue adlı markanın ürünleri hakkında çok iyi yorumlar görmüştüm. Bazıları alman weller markasının iyi bir çin muadili olduğunu söylüyordu. Mesela Fluke - Uni-t gibi diyebiliriz.

Ayrıca bir kullanım alanı (temel kullanım,chip,smd vs.) ve fiyat aralığı belirlerseniz tavsiye verecek profesyonel arkadaşlar için daha iyi bir bilgilendirme olur. "Para sorun olmadan" ibaresini kullanırsanız 1.000tl ye de istasyon var 30.000tl ye de istasyon var.
Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler bakacağım bu markalara
Şöyle söyleyeyim motor sürücüsü gibi kompleks kartların tamirinden basit bir kart tamirine kadar hepsinde kullanacağım,
Para sorun olmadan dememin sebebi en iyi markaları öncelikle öğrenmekti yoksa tabi ki
kastettiğinizi anlıyorum.(aralık olarak aradığım 2.000-10.000tl arası) bir bütçe ayırmayı düşünüyorum 30.000 bana da abartı gelir

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri