hatalı kompanzasyon

teşekkur ederim ... ama bu konunun bıraz açılması ve açıklığa kavuşması lazım gibi. Mesela mevcut kompanzasyon panosuyla nasıl çalışacak ;fiyat uygun deniyor , ne kadar uygun mesela...Ben internette başka turkçe tanıtıcı sayfa bulamadım

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
merhabalar,

konuya geç vakıf olduğum ve cevapladığım için önce özür dilerim.
alierk arkadaşım benim adıma cevap yazdığı ve benim haberim olmadığı için bu durum oluştu.
konuyla ilgili teknik sorulara cevap verebilecek site adresi :
www.dycom.com.tr

saygılarımla
Gökhan OLGUN

puta kaynaklar 2 fazla calışıyor tristör tetiklemeli punta yı vurması 2 saniye olduğunda reaktif röle konpanze etmekte sağır kalıyor ben bu sorunu makinanın üzerine 70 kwar lıkyani makinanı cekeceği kapasitede kondansator koydum ve busorunu böyle çözdüm

değerli meslektaşım
işletmende endüktif reaktif güç olarak tespitin nelerdir artık sadece reaktif değil fazla capasitör yüklemekten
dolayı aşırı kompanzasyon yani kapasitif reaktif ceza sınırını aşabilirsin sana tavsiyem entes marka
rg3 12/c sürümü olacaktır üç faz üzerindeki endüktif reaktif ve kapasitif reaktif oranlarına göre
en iyi kompanzasyon sistemini denemelerimden aldığım sonuçlara göre bu veriyor

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri