Harici gece görüş ledi

Tarıkgenc

Üye
Öncelikle merhaba.Kendi siteme 6 kameralı ahd bir sistem kurdum ama binanın arka tarafı çok karanlık lamba vs şeylerle uğraşmak istemiyorum 12v ya da 5v ile çalışan harici gece görüş ledi nerden buluruz uygun fiyata

Öyle bir iki ledle 5 voltla düzgün görüntü alamazsınız. Eğer 150 - 200 tl gibi bir rakam bütçeniz varsa ir led projektör alabilir alanı aydınlatabilirsiniz.

Deneme yapacaksanız elektronik malzeme satan yerlerden kızıl ötesi led alıp bunu bir pcb de birleştirip besleme adaptoru alıp projektör haline getirmelisiniz.

Öncelikle merhaba.Kendi siteme 6 kameralı ahd bir sistem kurdum ama binanın arka tarafı çok karanlık lamba vs şeylerle uğraşmak istemiyorum 12v ya da 5v ile çalışan harici gece görüş ledi nerden buluruz uygun fiyata
Merhaba bende bi iki adet var üni marka sanırım emniyetten çıkma ır kamera projektör

Evet, sn. Serkan_48'e tamamiyle katılıyorum, çünkü gece görüş sistemli ır 'li kamera sistemi ır lediyle kompakt olarak tek sistem olarak satın alınmalı, tam bir uyum sorunu veya alınacak neticenin çok net, en garantili alınabilmesi açısındandır. Çok yerinde yapılan bir yorumdur. Tebrik ederim. Kolay gelsin.

Herkese çok teşekür ediyorum bir süre işlerimden uzak kaldım. Sorunu atom ledli bir kamerayla çözdüm

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,610
Son üye
cagriaytmz

Yeni konular

Geri