hareket sensörlü

woltajj

Üye
arkadaşlar yeni bir hani insanı görünce yananlambalar varya onlardan aldım
üzerinde 2x25 watt yazıyor
ama ben ona daha iyi aydınlatsındiye 2 adet 60 watt lık ampultaktım
şimdi problem şu ayarlanan zaman tutmuyor gece gündüz ayarıda işe yaramıyor ancak fişe takıp deni yorum yanıyor ikiside daha sonra sönüyor tekrar yanıyor ama şimdi diyeceksiniiz senyanına yaklaşıncamı hayır ben odanın dışışdan bakıyoruu mm kendi kendine yanıyor 30 sn sonra sönüyor acaba lambaların watt ı yüzündenmi lambalar böle sorun yaparmı yardımlarınız için teşk ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bu tip lambaların içerisindeki elektonik devrenin ısıdan etkilenmemesi için üreticiler 25 w ampul tavsiye ediyorlar siz ampul gücünü arttırarak büyük ihtimalle devreye zarar vermiş olabilirsiniz. kullanılan ürünleri üreticinin tavsiyesine uygun kullanmak gerekiyor

usta devrede ısıdan dolayı kesik olur yan maz çalışır ama uygiun sekilde delll 25 wattlık ampul bağlasam olurmu acabaaa ne dersi

Bu cihazlar, elektriksel gürültüden etkilenmektedirler, aynı linyede endüktif vs bir yük devreye girip çıktıkça, sensör hareket almış gibi aldanmaktadır. Bu durum genelde ucuz sensörlerde görülüyor, hepsi için geçerli değil...

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri