hareket sensörlü aydınlatma

arkadaşlar bizim binanın bodrum katı zifiri karanlık oraya inen ya el feneri ile inip aydınlatma anahtarlarını açıyor veye tahmini buluyor biz şimdi lambaları hareket sensörlü lambalara çevirmek istiyoruz bu şu şekilde yapılmasını düşündüm dogru mu düşünüyorum yardımcı olurmusunuz anahtarları hepsini açık konuma alıp lambaları hareket sensörlü armatürle degiştirecegim tamir ve Bakım gerekirse anahtardan enerjiyi kesmek için anahtarları iptal etmeyeyim diyorum bu konuda sizin fikirlerinizi alabilirmiyim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşlar bizim binanın bodrum katı zifiri karanlık oraya inen ya el feneri ile inip aydınlatma anahtarlarını açıyor veye tahmini buluyor biz şimdi lambaları hareket sensörlü lambalara çevirmek istiyoruz bu şu şekilde yapılmasını düşündüm dogru mu düşünüyorum yardımcı olurmusunuz anahtarları hepsini açık konuma alıp lambaları hareket sensörlü armatürle degiştirecegim tamir ve bakım gerekirse anahtardan enerjiyi kesmek için anahtarları iptal etmeyeyim diyorum bu konuda sizin fikirlerinizi alabilirmiyim

Gayet mantıklı fakat kesinlikle yanlışlıkla o anahtarlara dokunup sensörlü armatürü devre dışına bırakıcak kişiler çıkacaktır. Benim evimin giriş katıda bu şekilde bağlı ve apartmandaki komşular bazen yanlışlıklı devre dışı bırakabiliyor.

Bakım için sigorta kullanın anahtar iptal edin

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri