hareket sensörü ile alarm

emrecxn

Üye
Merhabalar arkadaşlar bi konuda yardıma ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim
konu basit bir adet hareket sensörü var bir adet mini motorlu siren birde anahtar :D
şimdi enerji verdiğim zaman sistem güzel çalışıyor sensör hareket algıladığında ayarladıgım sürede siren çalışıyor ve duruyor fakat hiç hareket yok ikin kendiliğinde siren ötüyor sorun ney olabilir ...
kullandığım malzemeler aşağıdaki link te:

CATA 180° Hareket Sensörü - Gaz Alarmı, Duman Alarmı, Hareket Sensörü - AMPULCÜ | Tasarruflu Ampul Alırken De Tasarruf Edin.
MS-190 Mini Motor Siren

Kendi binamızın koridoruna koymuş olduğum sensör, kendiliğinden lambayı yakıp söndürüyordu. Süre, karanlık/aydınlık ve algılama mesafesi ayarını bir kaç kez değiştirdikten sonra normale döndü.

Son düzenleme:
Eğer alarm sisteminde hareket sensörü kullanacaksan kaliteli birşey kullanman gerekir,ucuz ürünlerle bunu yapman çok zor.Yanlış alarm verme ihtimali yüksek aynı zamanda sabote edilebilir.

bende sönsörden kaynaklandını düşünüyorum birde sensör ve siren 3. kat balkonda caydırıcı olacağını düşündüm

Evin elektriği alt kattan kesilirse, sensörde, alarmda çalışmayacaktır.

Selam arkadaşlar tuvalette harekete duyarlı fan çalıştırmak istiyorum(şartnamey yazacağım) bayındırlık veya diğer kurumların poz numaralarını bilen var mı ? ve nasıl yaptırmamı önerirsiniz_?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri