Hareket eden bir cisime kuvvet uygulanırsa hızı artar mı?

Sayın @elektirik alırsın, sen bu kafayla gidersen kimseden elektrik alamazsın, bilim her şeye açıktır. bir hipotez oluşturursun, bunun içinde formüller, rakamlar, sabit değerler ve değişkenler vardır, (az) bir kriter değildir, 100 km bir kriter değildir. senin kafandan geçenleri bana anlatmazsan, ben burada seninle dalga geçerim. bilim ne oyuncaktır, ne de küçümsenecek bir şey.konu başlığını okuyunca bir b*k var diye geldim baktım, soruyu görünce de konunun bir b*k olmadığını anladım. eğer bir bilimsel tartışma başlatacaksan veya soru soracaksan, önermeni ve değerleri rakamsal ve değerlerle destekleyip sormalısın. sen daha soru sormasını bilmiyorsun ışık hızına nasıl çıkacaksın merak ediyorum. yaşadığın ütopyada kal ve sakın benim dünyama gelme.
yanlış bir şey varsa af ola dini inancın ne bilmiyorum ama allahın kuranı kerimde bahsettiği bilimsel bilgiler günümüzde uygulanıyor yeni bir teknoloji sıradan insanlar sunamaz bilimsel terimler sunamıyor olabilirim ama hayal gücüm doğru veya yanlış bilim insanları deneyler sonucu bir çok icat edilmedimi ayrıca niye beni dışladınız anlamdım

yanlış bir şey varsa af ola dini inancın ne bilmiyorum ama allahın kuranı kerimde bahsettiği bilimsel bilgiler günümüzde uygulanıyor yeni bir teknoloji sıradan insanlar sunamaz bilimsel terimler sunamıyor olabilirim ama hayal gücüm doğru veya yanlış bilim insanları deneyler sonucu bir çok icat edilmedimi ayrıca niye beni dışladınız anlamdım
benim dini inancım kimseyi ilgilendirmez, ben burada insan olarak varım, burada da insanlara yardım ediyorum. insanları ayrıştırmadan- ayırt etmeden.senin okumadığın o kitabı ben sekiz kere okudum, icat olan her şeyi kitapta var safsataları beni zerre kadar ilgilendirmiyor, ve her şeyin arkasına ALLAH diye saklanıyorsunuz. bu sizin cehaletinizi gösterir. okumadığın o kitapta yazar ki "ben sizlere kullanasınız diye akıl verdim"...okumadığın o kitapta hiç mi çelişki yok ve semavi dinlerin hangi kitaplarını okudun hangi ilmihali okudun da yorum yapıyorsun.git biraz teoloji oku, dini inanç başka bir şeydir, kişinin maneviyatını yükseltir, yaşam kolaylığı- azmi verir. ben burada din tartışması yapmıyorum, senin hayal gücünün olması güzel bir şey ama sen hayalini bile anlatamazken, ben seninle neyi tartışayım.

saniyede 100 km ile cisime aniden saniyede 1000 km hız uygulanırsa hız değişmez mi
Koşarken biri arkanızdan ateş etti hadi ateş etmesin sapanla taş attı bu size hız mı kazandırır ... acı mı verir? Bahsettiğiniz 1000 km/sn o maddenin içinden ya geçer ya da patlamasına sebep olmaz mı? Tamam bilimsel düşünelim de gerçeklikten uzaklaşmayalım gerçek dünya çizgi film değildir. ;)

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri