Hangi Motor Yıldız ya da Üçgen Bağlanır

Sn.mavielektrik.06 etiketinde üçgen 220 yıldız 380 yazıyorsa o motorun akıbeti ne olur hiç düşündünüz mü önceki mesajımda açıkladım neler olacağını

Ne demek istediğinizi çok anlayamadım. Etiketinde Üçgen 220 v. Yıldız 380 v. yazıyorsa bu motor yıldız bağlı olarak çalıştırılacatır.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ne demek istediğinizi çok anlayamadım. Etiketinde Üçgen 220 v. Yıldız 380 v. yazıyorsa bu motor yıldız bağlı olarak çalıştırılacatır.

siz 4 kw kadar olan motorlara direk yıldız çalıştırılır derseniz insanlar yanılır gider 380/660 olan motora yıldız çalıştırmaya başlar yük altında motoru yakar bunu anlamanın tek yolu etiketini okuyup yorumlamaktır.Her firma farklı güçlerde yıldız üçgen motor üretiyor.Yani demek istediğim böyle bir genelleme yapmanız yanlış

hepsi iyi güzelde
bugün elime bir döner tabla geçti
50hz D230/Y400 akım:1.40/0.8 kw 0.25 motoru mevcut
ben bunu 220 volt beslemeli bir invertörle sürmek isiyorum bağlantısı ne olmalı sizce?
birde bu ( D ) ibaresi ne anlama geliyor

hepsi iyi güzelde
bugün elime bir döner tabla geçti
50hz D230/Y400 akım:1.40/0.8 kw 0.25 motoru mevcut
ben bunu 220 volt beslemeli bir invertörle sürmek isiyorum bağlantısı ne olmalı sizce?
birde bu ( D ) ibaresi ne anlama geliyor
P_20170206_210821.jpg

Evet, cevabı zaten verdim.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler