Hangi marka OP Kullanmalıyım?

Faruk hocam ben fuat bu hafta küçük saniyede santrifüj boya arıtma makinasının panosunu toplucam.

DVP14SS11R2
DOPA57BSTD 5,7

Yukardaki DELTA Plc ile ekran kullanıcağım eger arasanız yardımcı olurum PLC ve Ekran konusunuda bire bir görmüş olursunuz..

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Teco lincon panel fazlasıyla işini görecektir.ve fiyatı cokkk uygunnn.

Bazı özellikleri ile Easy Dop'tan daha iyi.

Fazla teferruat yoksa kolaylık bakımından Dop kullanman daha rahat olur.
Ama tavsiyem easy'dir.

Şayet tercihiniz uzakdoğu ürünler değil de, Avrupa menşeili ürünler ise ESA markası iyi bir tercih olacaktır.
Menşei ile kasıt, marka merkezinin yanısıra üretim merkezidir.

bende Delta derim yeni başlayacak olduğu için ama s7-1200 olduğu içinde td200 kullanabilirsin.

Birde projeyi basit düşünme yarın başak ihtiyaçlarında olabilir.onagöre tercih yap

Advantech Wop serisi paneller hem fiyat hem performans açısından mükemmel.Tavsiye ederim.

Merhaba,

S7-200 Siemens PLC ile haberleşmek için Kinco dokunmatik panelleri de kullanabilirsiniz.
Vardiya sistemine yönelik çalışmalarda yapabiliyorsunuz. Operatörlerin yaptığı işlemler panele kaydediliyor.usb li modellerde excell formatında kayıt altında tutabiliyorsunuz. Bunun gibi farklı uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Deltanın fiyatları ne bilmiyorum ama şuan 7 ınc easy 500 tl ye çok rahat alırsınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri