Hangi Marka Makineler Almalıyım?

HOOVER ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDEN ALMANI TAVSİYE EDERIM Hoover-Generation Future: aspirapolvere ed elettrodomestici tamamen italyann kulanımı cok kolay dayanaklılığı hat safhada 3+ 4 yıl garantisi var..bence hoover almasın 7 kg ve 10 kg olark değişiyo .. kaliteli bişey alacaksan bence hiç durma madia market ve diğer büyük marketlerde satışda

tek söyleyeceğim: vestel beko arçelik altus vb. sakın alma... bosh yada siemens alman teknolojisinden vazgeçme...

Samsung WF0700NCE tavsiye edebilirim. ithalbir ürün servisi sıkıntısı yok 7kg yıkama kapasiteli elmas kazan fiyatıda çok uygun.

KOREMALI SAMSUNG derim piyasaya hızlı girdi tavsiye ederim bir fiyat araştırması yap değerlendirebilirsin.

bakşimdi aldın bosh simensi garantisi bitene kadar ii bittikten sona bi barçasında isticekler dünya para parçasını heryerde bulamassın demi ama yer li marka aldınmı hem parçası ucuz hemde heryerde bulabilirsin arıza yapmicakmı illaki yapcak yapmicak diye bişi yok avrupa makinede sıkıntı yaşarken yerli makinede sıkıntı yaşamicaksın bence ARÇELİK BEKO derim BUZDOLABI alcaksanda ÇİFT KAPILININ DÜZÜNÜ AL donduurucu olanını NOFROS olanını deyil Genelde nofros larda bi süre sona kanal tıkama sorunu oluyor buda sana bayabi külfiyet açıyo yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Türkiye piyasasında çok bilinen ve bu nedenle ederine göre pahalı olduğunu düşündüğüm markalara bir miktar antipati duymam nedeniyle, buzdolabımı değiştirirken çok büyük iç hacmi bana oldukça ucuza sağladığı ve teknolojisine güvendiğm bir japon markası olduğu için SHARP tercih ettim. Benim aldığım SJ-P68M SL modelinden çok memnunum. Tabi bu model artık üretilmiyor ama SHARP buzdolaplarını tavsiye ederim.

Valla hocam hem makine sağlam olsun, hem teknik servisi adam gibi çalışsın diyorsan
İki cihazı öneririm: Siemens ve profilo.
Bunlar seçkin markalardır. Ancak eğer maddi durum müsait değilse ve makine şans işi, bari teknik serviste sorun yaşamayayım diyorsan da Arçelik i tavsiye ederim.
Yerli firmalar içinde en uzun ömürlü olan o.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

bosch siemens profilo hepsi aynı banttan çıkıyor. örneğin birinde kdn 5725 diğerinde ksn 5725 gibi... ayrıca türkiyeye bosch veya siemens beyaz eşya dışardan gelmiyor fabrika istanbulda

beyaz eşyada arçelikten şaşma aradıgında servis ve yedek parça bol

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri