Hangi Marka Kombiyi Takmalıyım?

vailant kombi kullanıyorum fakat çok sesli çalışıyor. diğer marka kombilerde ses bakımından aynımıdır?
teşekkürler şimdiden.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Servisin hangisi iyiyse bulunduğun bölgede o kombi iyyidir. Kullandığım kombiler Ferroli, demirdokum ve buderusdur. En beğendiğim derseniz ferroli hiç sorun çıkarmadı. Buderusu kendi evime taktırdığım için sıkıntısız kullandım ama detayı çok. ille servis sitiyor vede servisleri pahalı.

bana da paylaştığınız bilgile faydalı oldu teşekkürler.

kesinlikle demirdöküm yoğuşmalı 20000kalori

demirdöküm klimayı tavsiye ederim hem ekonomik hem kaliteli ayrıca daha detaylı bilgi isterseniz web sitemiz'e girip müşteri defterimize sorunuzu sorabilir ekiplerimiz anında cevap verirebilir.

geç oldu sanırım ama sonradan okuyan arkadaşlarada tavsiye amaçlı bende E.C.A tavsiye ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri