Hangi kablosuz modem markasını önerirsiniz? (ANKET)

Hangi kablosuz modem markasını önerirsiniz? (ANKET)

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .

greenyucel

Üye
Değerli forum üyeleri anket sonucuna göre modem tercihimi yapmak istiyorum. Neden bu yola başvurdum çünkü her kullanıcı aynı markayı kullanmıyor. Kullanıcı modeminin artısınıda dezavantajınıda kullanmayana göre daha iyi biliyor. O yüzden böyle bir anket yapma gereği duydum. Oyunuzu kullanmanızı ve tercih nedeninizi yazmanızı rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim saygılar...

Kablosuz modem markaları;

Airties

Asus

Link SYS

Inca

Pikatel

Thomson

USB Robotics

ZyXel

Datron

Speedtouch

Apache

Aztech

Son düzenleme:
airtes ve zyxel ikiside güzel. ama zyxel i tercih ederim

ZyXel kullanıyorum 4 port+kablosuz. iç şikayetim yok. Tavsiye ederim....

asus modem kullanıcısı varmı arkadaşlar aranızda onu merak edıyorum. fiyatları uygun ama performans nasıl?

asus modem kullanıcısı varmı arkadaşlar aranızda onu merak edıyorum. fiyatları uygun ama performans nasıl?

ben 4 yıl boyunca asus kablolu modem kullandım ve kullandığım süre boyunca hiç kapatmadım çok stabil çalışan bir modem sorun yaşatmadı

kablosuz modem ihtiyacım oldugu için airties kablosuz modem almıştım
airties 2 sefer arıza yaptı asus modemim hala çalışıyor airties su kaynatınca asus'u bağlıyorum :)

Ben ZyXEL P-600 serisini (4 port) kullanıyorum. Evimde genellikle eş zamanlarda bir desktop bir de laptop kullanılıyor. Yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum ve herhangi bir problem yaşamadım. Zaten alırken de tavsiye üzerine almıştım.

Saygılarımla,

ben 4 yıl boyunca asus kablolu modem kullandım ve kullandığım süre boyunca hiç kapatmadım çok stabil çalışan bir modem sorun yaşatmadı

kablosuz modem ihtiyacım oldugu için airties kablosuz modem almıştım
airties 2 sefer arıza yaptı asus modemim hala çalışıyor airties su kaynatınca asus'u bağlıyorum :)

Ben Asusun kablosuz modemini kastedmiştim eksik sormuşum soruyu kusura bakmayın. kapsama alanı çok zayıf diyorlar. Onu merak ettim.
bende şuana kadar airties kullandım 2 sene oldu ve arızalandı maşallah cihazı üretirken iyi ayarlamışlar tamda garantisi yeni bitmişti :)

arkadaşlar dün bi mağazada gezinirken ZyXel p-660hw modem gözüme çarptı fiyatı 109 tl. cihazı aldım eve gelip kurdum hayatımda gördüğüm en berbat modem diyebilirim hiç tavsiye etmem ikide bir bağlantı koparıyor ve kapsama alanı çok zayıf. Üzerinde dediğine göre 5 Db anten varmış görüntüde büyük bir anten var ama sadece görüntüde var uygulamada 5 db göremedim. Yan odadan 1 çubuk gösterıyor bilgisayar. iade edip airties almayı düşünüyorum. Biraz pahalı ama ucuzdur vardır bir hikmet diye boşa dememişler...

Cevap yazmak için geç kalmışım. Ben de Zyxel'den uzak dur diyecektim. Aynı sorunları ben de yaşadım, kaldırdım sadece hub niyetine kullanıyorum. Emektar USRobotics'i kullanıyorum. Diğer yandan DLink'in fena olmadığını duymuştum.

Cevap yazmak için geç kalmışım. Ben de Zyxel'den uzak dur diyecektim. Aynı sorunları ben de yaşadım, kaldırdım sadece hub niyetine kullanıyorum. Emektar USRobotics'i kullanıyorum. Diğer yandan DLink'in fena olmadığını duymuştum.

walla üstad az önce geldim mağazadan değiştirdim. 30 tl daha fark verdim airties rt-205 aldım zaten önceden de aynı modemi kullanıyordum istatistiklerede baktım genelde airties almış oyu :) Şuan bağladım ve çekimi falan iyi kopma durumuda yok tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,170
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri