Hangi alarm sistemi

hangi alarm markasını kullanıyorsunuz

• PYRONIX

Oy: 8 5.2%
  • paradox

Oy: 54 35.3%
  • teknim

Oy: 16 10.5%
  • dsc

Oy: 22 14.4%
  • DESi

Oy: 10 6.5%
  • crow

Oy: 25 16.3%
  • hiçbiri

Oy: 18 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    153
benim şuana kadar gördüğüm en iyi alarm paneli listedekilerin hiç biri
lifesos ls-30
diye bi marka aradığım herşeyi bu panel ile yapabiliyorum.

otomasyon arayüzü , android telefon ile kullanım, sıcaklık-nem-ışık sensörleri mevcut ve sürekli olarak donanımsal geliştiriliyor.
arayüzü çok sağlam. Ücreti biraz tuzlu olabilir ama o listedeki panelleri tanımaz bile.

ethernet adaptörü ve telefon hattı üzerinde alarm izleme yazılımına optimize edilerek çok daha kaliteli bi sistem oluyor.

OTOMASYON modülü ile evine yada işyerine kurduğunuzda uzaktan telefon ve internetten istediğiniz cihazınızı çalıştırabilirsiniz.

örneğin: iştesiniz kış ayında evinize gittiğinizde kombi çalışmış olarak sıcak bir ev isteyebilirsiniz. yada yazın kombinizi çalıştırabilirisiniz.

kısacası mükemmel bi ürün fiyatı biraz tuzlu ama inanın yok böyle bi panel menü tamamen türkçedir. seslendirmede türkçedir.

alarm sistemi henüz kurmamış bi insan bile kullanabilir.

umarım faydalı olmuştur.

alarm sistemi denilince dünyaca kendini kanıtlamış ve ispatlamış olan iki markayı şiddetle tavsiye ederim.
bu markaların ilki kanada malı olan dsc diğeri ise israil malı olan crow dur.
texecom a gelince texecom iyi ve kaliteli bir cihazdır en büyük dez avantajı ise bu paneli kullanan alarmcı sayısı bellidir. teknik anlamda destek almanız gerekecek olursa servisini vericek kişileri nadir bulursunuz ve agm sıkıntısı vardır. paradox un en büyük ve en genel problemi akü problemidir. çok kolay akü bitirir ve akülerin ömrü uzun olmaz.şarj voltajları ile alakalıdır bu problem. paradoxta akü olarak ups aküsü kulanırsanız bu problemi çözebilir ve paradoxu tercih de edebilirsiniz. code yerlidir ve crow dsc paradox ve caddyx göre kalite olarka düşüktür ve pasif bi cihazdır.

iki panelin bel + bel - arasını birbirine paralel bağlantı ile bağla. istediğini yapmış olmuş olacaksın. ayrıca pırlarının markası nedir bilmiyorum ama pır dedektörlerin alarm bağlantısında normalde no kontagı kullanılır. com ortaktır. birde üçüncü olarak nc vardır nc no ile ters çalışır. sirene + verirsen - ucunu pır ın nc sine bağlarsanda pır hareket algıladıgında 3 4 saniye siren çalar .bu süre pırın tetik suresine göre değişir.

benim şuana kadar gördüğüm en iyi alarm paneli listedekilerin hiç biri
lifesos ls-30
diye bi marka aradığım herşeyi bu panel ile yapabiliyorum.

otomasyon arayüzü , android telefon ile kullanım, sıcaklık-nem-ışık sensörleri mevcut ve sürekli olarak donanımsal geliştiriliyor.
arayüzü çok sağlam. Ücreti biraz tuzlu olabilir ama o listedeki panelleri tanımaz bile.

ethernet adaptörü ve telefon hattı üzerinde alarm izleme yazılımına optimize edilerek çok daha kaliteli bi sistem oluyor.

OTOMASYON modülü ile evine yada işyerine kurduğunuzda uzaktan telefon ve internetten istediğiniz cihazınızı çalıştırabilirsiniz.

örneğin: iştesiniz kış ayında evinize gittiğinizde kombi çalışmış olarak sıcak bir ev isteyebilirsiniz. yada yazın kombinizi çalıştırabilirisiniz.

kısacası mükemmel bi ürün fiyatı biraz tuzlu ama inanın yok böyle bi panel menü tamamen türkçedir. seslendirmede türkçedir.

alarm sistemi henüz kurmamış bi insan bile kullanabilir.

umarım faydalı olmuştur.

lifesos zaten hırsız alarm paneli değil ki; içerisinde alarm sisteminide bulunduran otomasyon sistemi. rölelerle basit kontaktor devresi kurabiliyorsan lifesos dediğin sistemle akıllı ev sistemi haline bie getirebilirsin. zaten cihazın asıl kullanımı akıllı ev sistemidir.

arkadaşlar merhaba 2 adet alarm panelim var bell + ve bell - çıkışına sahip durumdadır. dahili siren bell+ ve - ye takılıyor bildiğiniz üzere benim amacım şu; panelin birine duman dedektörleri birine pırları bağladığımı varsayalım.burdaki hedef sadece yangın alarmı alınca dahili sirenin ötmesi ve pırdan algılama alıncada ötmesidir. bu dahili sireni iki panele ait duruma nasıl getirebilirim iyi çalışmalar.

çok basit ;
iki panelin bel + bel - arasını birbirine paralel bağlantı ile bağla. istediğini yapmış olmuş olacaksın. ayrıca pırlarının markası nedir bilmiyorum ama pır dedektörlerin alarm bağlantısında normalde no kontagı kullanılır. com ortaktır. birde üçüncü olarak nc vardır nc no ile ters çalışır. sirene + verirsen - ucunu pır ın nc sine bağlarsanda pır hareket algıladıgında 3 4 saniye siren çalar .bu süre pırın tetik suresine göre değişi

anketteki alarm markalarından sadece birini seçebiliyoruz oysakı ben bir kacını kullanıyorum ordaki markalardan extra bosch caddx jablatron gibi markalarıda kullanıyorum yerine göre o yuzden ısaretlemedim

Arkadaşlar Pyronix 2yıl sonra tuştakımında donma yapıyor bilginiz olsun çok kurdum matrıx 6 yı ama paradox da böyle bişi yok kabloluda sp4000 kablosuzda mg5000 derim

Cadexi koymamışsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri