Hangi alarm sistemi

hangi alarm markasını kullanıyorsunuz

• PYRONIX

Oy: 8 5.2%
  • paradox

Oy: 54 35.3%
  • teknim

Oy: 16 10.5%
  • dsc

Oy: 22 14.4%
  • DESi

Oy: 10 6.5%
  • crow

Oy: 25 16.3%
  • hiçbiri

Oy: 18 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    153
bence teknim,,,türk firması,oldukçada iyide bir programlama el kitapçığı var ,,,en kolay kurulum ve sorunsuz çalişanlardan birisi

Selam Arkadaşlar

Güvenlik sistemlerinde tavsiyem paradox alarm sistemleri dir nedeni ise benzerlerine göre çok daha üstün özellikleri olmasıdır 10 yıldır kullanıp şikayeti olmayan kullanıcıları var paradoxla ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlar PARADOX Alarm Sistemleri:0212. 213 35 70 Pbx : alarm,gvenlik,guvenlik,kamera,hrszlk,Paradox Gvenlik Hizmetleri,alarm sistemleri,guvenlik sistemleri,kamera sistemleri,gvenlik sistemi,alarm sistemi,guvelik sistemi,kamera sistemi,pdks,kartl gei : bilgi alabilirler

Saygılarımla

Veritas 8 ve Veritas R8 paneller takalı 13 yıl olmuş hala çalışıyor ve sorunsuz...Premier 412 Mükemmel.

Bunun yanında Desi ve Teknim, kötülemek amacı ile değil ...Profosyonellik anlamında sınıfta kalırlar...Diğerlerinin yanında adı bile anılmazlar..

Saygılarımla...

Arkadaşlar paradox kaliteli ve makuldür fiyatı,ayrıca özellik olarakta sayısız özelliğe sahiptir.Kullanım ve program olarakta sade ve anlaşılır bir çihazdır

PYRONIX, paradox, teknim, dsc, DESi, crow adıı bildikleri bunların arasında en ucuz olan ve en iyi olan en cok kullanılan hangisi
cok ısrar ettiniz :
Açıklıyorum ; DSC,Paradox,Caddex,Crow
pyronix teknim desi kullanmadım o yüzden tavsiye edemiyorum.
en iyi alarm en iyi montajı yapılandır bu sözümüde unutmayınız...

beyler cihazları mukayese ederken nedenlerinide belirtirseniz daha iyi olacak.5 senedir sorunsun 10 senedir sorunsuz calısması kalitesini belirtmez.benim 20 sene evvel yaptıgım kibrit kutusu kadar cihazda hala calısıyor simdi bu iyidirmi demem lazım.
ben DSc diyorum çünki:

cihazdaki sigortalar elektronik sigorta enerjiyi kesip yeniden verdiginizde düzeliyor.
uzaktan programlama yapılabiliniyor.
her türlü sensor takılabiliniyor.
cros zone tanımlanabiliyor
1 aylık olay gecmisini hafızasında tutabiliyor.
her türlü alarm merkezi haberlesme protokolünü destekliyor vs vs vs.

buna en yakın cihaz paradox,alıstıgımdan bana kolay geldigi icin dsc den baskasını kullanmıyorum.
diger cihazları kullanan arkadaslar şunda şu var dsc de yok diye belirtirlerse bende aydınlanmıs olurum.
tek kötü tarafı kolay kolay arıza yapmıyor,satarken ne kazandın o kadar sonrasında bisey bekleme.
bu meslege yeni baslayacak arkadaslara tavsiyem cihazların hepsini mukayese edip edip en iyisini bulmaları ve sonrada mümkün mertebe tek cihazda kalmalarıdır.sebebi ise telefon ile müsteriye destek vermeniz gerektigi durumlarda iki saat şu cihazmıydı bu cihazmıydı diye kafayı yemezsiniz.Kafayı sıyırmak için iyi meslek.bir alarm satarsınız artık o sizin karınız olur 20 sene derdini cekersiniz.

caddex ve dsc

Arkadaşım sen BABA yı yazmamışsın GE cadex serileri en iyi ve hakiki pro onlardan biraz pahalı ve karmasık programlaması var ögrenirsin 3 5 gune tek gecerim dierleri ateri oyunu gibi gelir

bankalarda kullanılanlar cadex crow dsc bunlar profosyoneldir

Forum istatistikleri

Konular
128,170
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri