Hangi alarm sistemi

hangi alarm markasını kullanıyorsunuz

• PYRONIX

Oy: 8 5.2%
  • paradox

Oy: 54 35.3%
  • teknim

Oy: 16 10.5%
  • dsc

Oy: 22 14.4%
  • DESi

Oy: 10 6.5%
  • crow

Oy: 25 16.3%
  • hiçbiri

Oy: 18 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    153

aponal

Üye
PYRONIX, paradox, teknim, dsc, DESi, crow adıı bildikleri bunların arasında en ucuz olan ve en iyi olan en cok kullanılan hangisi

desi haricinde bütün saydıkların profesyonel. 10 yıllık tecrübeme dayanarak seçmem gerekirse crow'u seçerim. fiyatları zaten birbirine çok yakın aldığın yere göre değişir. crow problemsiz derim yani

dediğim gibi aldığın yere bağlı. aslında hemen hemen hepsinin bayi satış fiyatları birbirine çok yakın.. dsc,paradox, caddyx ve crow üst sınıf cihazlar yani yıllardır kakitelerini ispatlamış hepsi ama ben kişisel tercihimi crow'dan yana kullanırım her zaman

bence paradox teknık ozellıklerı cok guzel fıyat konusuna gelınce bı urunun fıyatı fazla ıse muhakkak dıger urunlere gore mutlaka artıları vardır aynı ozellıktekı bır cıhaz ıle oynayabılecek en fazla ucret mıktarı 20 lırayı gecmez 20 lıra ılede bı ısletme zarar etmez herhalde

yerli olan code yi almamışsınız code kullanan yokmu

Arkadaşım bnce paradox ve code en iyisi.ribzo arkadaşımızın dediği gibi yerli üretim olan code almamışsın.paradox ve code şaşma derim.paradox biraz pahalı ama kaliteli ürün.

yerli olan code yi almamışsınız code kullanan yokmu

ben bildiklerimi yazdım diyelim forum yetkilileri ankete secenek eklerse olur

code sanrım yerli diğil

not: Katılımcı sayısı: 20. Siz bu Ankette oyunuzu kullanmışsınız

sadece 20 kişimi bu işi yapıyor

Sevgili arkadaşlarım 19 senedir bu işlerin içinde biris, olarak diyebilirim ki en iyisi caddx.
Biraz pahalı gelebilir.Ama seçeneklerinizd olmayan texecom premier ve texecom veritasda kullanılabicek şık ve kullanımı rahat güzel paneller.
Paradoksa göre daha ucuzda.

Herhangibir şeye ihtayacın olursa mail atabilirsin.
*****************@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de Texecom'un panellerinin çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim, özellikle entegre komünikatörlü Premier 412 ve 816. Wintex yazılımı sayesinde de paneli programlamak çok basitleşiyor. Tuş takımı seçeneği sayesinde yazılım üzerinden programlama yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda gerçek zamanlı olduğu için, normal tuş takımından yaptıklarınızı da yazılım içerisindeki LCD tuş takımdan görebiliyorsunuz ki bence mükemmel bir özellik.

Saygılarımla,

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri