112

Üye
0,5 kw tek fazlı motor için hız kontrol cihazı aradım. fiyatları çok pahalı geldi. 250 YTL civarında fiyat var. bu cihazın daha ucuzu varmıdır. marka vs.veya bilgisi olan arkadaşım varmı.
şimdiden teşekkür ediyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ucuz ve performans bakımından normal birşey arıyorsanız, bir de Delta'dan fiyat alabilirsiniz.

bence bu konuyu motor sürücüleri bölümüne açmanda fayda var

daqha fazla kişiden yorum alabilirsin

cs-tech ' Alıntı:
bence bu konuyu motor sürücüleri bölümüne açmanda fayda var

daqha fazla kişiden yorum alabilirsin
bölüm yöneticisi arkadaşlar konuyu taşıyabilirmi?
teşekkürler yardımlar için.

sn mustak. başliğa bakmadan yazmışım. pardon.ve özür.

aslında 500 watlık bir monophase motor için sürücü kullanmak biraz lükse giriyor.eger senin için tork ve geri besleme alma o kadar önemli değil ise herhangi bir triaklı devre önerebilirm çok da ucuz olur.

sn cherkez triaklı devre iile ilgili şema veya daha fazla bilgi varmı acaba.
kolay gelsin.

birçok internet arama motoru ile ulaşabileceğin yararlı adresler vardır...

112 ' Alıntı:
0,5 kw tek fazlı motor için hız kontrol cihazı aradım. fiyatları çok pahalı geldi. 250 YTL civarında fiyat var. bu cihazın daha ucuzu varmıdır. marka vs.veya bilgisi olan arkadaşım varmı.
şimdiden teşekkür ediyorum.

Merhabalar,

Yanlız verdiğiniz bu bilgiler, sürücü seçme konusunda bence yetersiz, eksik kalacaktır. Bu sürücünün kontrol edecegi motor neyi tahrik edecek , yani yük nedir bunu daq belirtebilirseniz buna uygun sürücü seçimi ile birlikte fiyat degerlendirmesi yapılması gerekli.

arkadaşım enda hamsi modelini 176 artı kdv ye alabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri