Hırsız Alrm Sistemi

alchol

Üye
Ya Bana Acİl Olarak Hirsizlara KarŞi Alrm Sİstemİ Lzm Ama Bİ Farkala Hirsiz Kapiyla Yada Camla UraŞirken Çalcak Yanİ Anahtarsiz Eve Yada İŞ Yerİne Gİrmeye ÇaliŞanlara KarŞi Bİ GÜvenlİk Sİstemİ Olcak Acİlll Yardim Şİmdİden TeŞekkÜrler

devrede Olur AÇiklamada Ama Acİl LÜtfen...

şimdi anlamadığım devreyi kendinmi yapcan hazırmı alcan bence hazır al derim.neyse hazır alırsan pır dedektörler var harekete duyarlı onlardan takarsın içeriye sonra camlara demişsin derbe sensörleri var camlar için özel onlardanda cama takarsın cama bi zorlama olduğunda alarm verir veya kepenklerede olur aynı sistem yani cam dedektörü takarsın oralarada evlerede özel pencereler için dedektör var bilgine. benim bildiğim bunlar başka sormak istediğin bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım

manyetik kontaklar var bide kapı veya cam açıldığı anda çalar .

Kapıya yada pencereye İnfarared bariyer takabilirsin.. Alarm sistemleri için profesyonel çözümler önerebilirim.

[email protected]

vona beam bariyerler var kapı camlara takıyorsun hırsız eve girmeden haberin oluyor .tel :0216 397 87 80
sen de evin herhangi bir bölümünü iptal etmeden evde rahat dolasabiliyorsun .evde hayvanınız varsa sorunsuz dolasıyor ,ayrıca bu tür bariyerler sıcak bölgelerde kullanılıyor ,çünkü pır dedektörler asırı sıcaklarda etkisiz kalıyor.garaj çıkıs dedektörü olarakta kullanabiliyorsun

------------------------------------------

İnfarared bariyer 0216 3978780

Düzenleme: BuRçin.

Arka arkaya mesaj atmak yerine son mesajınız üzerinde bulunan Düzenle tuşuna basarak ekleme yapınız.

bana sarsıntı halinde devreye giren aletin adını söyleyebilirmisiniz?.arabalardada var görmüştüm onun pille çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.eğer pille çalışanı varsa söylebilirmisiz? ??? ??? ??? ??? ???

bana acilen kapalı devre kamera kontrol sistemlerinde arıza ve bakımı hakkında geniş bilgi lazım nerden bulabilirim bilgisi olan varmı.

selam arkadaşlar ban bi konu ahkkında yardımcı olursanız sevinirim şimdi elimde saves marka bi güvenlik santrali buna bağlı olarak çalışacak 2 adet pır 2 adet duman 1 adet gaz dedektörü ve birde dahili siren var ve birde bunları progaramlamak için kaypad bunların bağlantısını yaptım çalıştıramadım birde bu saves marka kaypadin program kodları lazım

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri