Hırsız Alrm Sistemi

lütfen online olan arkadaşlar bana bunları acil olarak anlatabilirmısız çokk acil lazım bu devreyi çalıştırmam lazım

darbe dedektörü kullanmak çok iyi fikir değil bence gece gündüz herkesi rahatsız edebilisin gereksiz çalmalarla

mustix2626 ' Alıntı:
selam arkadaşlar ban bi konu ahkkında yardımcı olursanız sevinirim şimdi elimde saves marka bi güvenlik santrali buna bağlı olarak çalışacak 2 adet pır 2 adet duman 1 adet gaz dedektörü ve birde dahili siren var ve birde bunları progaramlamak için kaypad bunların bağlantısını yaptım çalıştıramadım birde bu saves marka kaypadin program kodları lazım
O panelin markası SAVESA, ankara ve bursa'da faaliyet gösteren iki ayrı firma satıyor, biz satmadığımızdan kodlar konusunda yardımcı olamıyorum ama "simge savesa" veya "temo güvenlik" diye google'da arama yaparsan ithalatçı/satıcı firmalara ulaşabilirsin.

madmax1 ' Alıntı:
darbe dedektörü kullanmak çok iyi fikir değil bence gece gündüz herkesi rahatsız edebilisin gereksiz çalmalarla
Darbe dedektörlerinde (elektronik olanlarında) hassasiyet ayarı yapılabilir ancak buna rağmen arasıra yanlış alarmlar kaçınılmazdır, eğer 3. kattan daha aşağıda bir konumdaysanız yodan ağır taşıtlar geçtiğinde daha fazla yanlış alarm verir. En etkili olan yine 4,6 veya 8 ışınlı infrared bariyer kullanmaktır.

darbe dedektörü veya dokunmatik devrelerle bu işi rahatlıkla halledebilirsin
ekteki dosyada lazerli güvenlik sistemi mevcut...

Ekli dosyalar

• lazerli güvenlik sistemi.rar
    342.4 KB · Görüntüleme: 0
slm kardes
bende bir alarm santrali var
marka:IK GMZ 2101

Bunun baba baglantı seması lazım yada tecrübesı olanlardan yardım ıstıyorum: ıstersenız fotografını msn den gönderırım cıhazın

slm arkadaslar bende bitane alarm santrali var bunun baglanti semasini kaybettim
bu santral programlanmis olanlardan yani acik bagladinmi calisiyo ama bunu nasil bagliya bilirim.

GSM moduluyle yap veya yaptır ben yaptım 6 adet sensor var hersensor bağımsız mesaj gonderıyor ve arıyor kayıtlı telefonları 8 adet telefon kayıt edıp arıyor mesaj gonderıyor GSM modul siemens tc 35i kullandım mukemmel bır modul elektroniğin eşşeğı ne yuklersen taşıyor

hırsız alarm sistemlerinin ilgili geniş capli bi aciklama istiyorum cok acil ilgileriniz için simdiden tesekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri