Hırsız alarm sistemi kurmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba.

Evim giriş katta ve hırsız alarm sistemi kurmak istiyorum. Ayrıca bu tarz ürünlere çok meraklı ve kurmaktan bile çok keyif alan biriyim dolayısıyla kendim almak ve kurmak istiyorum.

Simdi araştırmalarıma göre kablolu sistemler öneriliyor ve marka olarakda dsc, paradox ve crow markaları öneriliyorlur. Peki bu markaların hangi modelleri olabilir ve nereden uygun fiyata satın alınabilir? Paradox distributorunu aradım direkt olarak sadece bayilerine satış yaptıklarını söyledi. Alışverişi nereden yapmamı önerirsiniz?

Ve 1000 tl civarı bir bütçe ayırdım diyelim tam anlamıyla yeterli iyi bir sistem kurabilirmiyim? Sistemin minimum bileşenleri neler olmalı? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Cevabınız için çok teşekkür ederim ama paradox, dsc veya crow bunlardan birini kurmak istiyorum.

ttnet in tepegüvenlik ile kampanyası vardı, dsc taktılar, çok memnunum, tavsiye ederim

Arkadaşlar merhaba.

Evim giriş katta ve hırsız alarm sistemi kurmak istiyorum. Ayrıca bu tarz ürünlere çok meraklı ve kurmaktan bile çok keyif alan biriyim dolayısıyla kendim almak ve kurmak istiyorum.

Simdi araştırmalarıma göre kablolu sistemler öneriliyor ve marka olarakda dsc, paradox ve crow markaları öneriliyorlur. Peki bu markaların hangi modelleri olabilir ve nereden uygun fiyata satın alınabilir? Paradox distributorunu aradım direkt olarak sadece bayilerine satış yaptıklarını söyledi. Alışverişi nereden yapmamı önerirsiniz?

Ve 1000 tl civarı bir bütçe ayırdım diyelim tam anlamıyla yeterli iyi bir sistem kurabilirmiyim? Sistemin minimum bileşenleri neler olmalı? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Merhaba arkadaşım ben de sizin gibi günlerdir o forum bu forum dolaşıyorum. Uzun araştırmalarım sonunda hem bütçemi hem de ürün kalitelerini düşünerek balitech veya neutron markalarında karar kıldım. Bu markaları nereden alabilirim diye araştırırken de Telesistem Güvenlik Sistemleri sitesi ile karşılaştım. Paket kamera siparişim geçen hafta kapıma kadar geldi. Sistemi kurmak için yaşadığım şehirde bir servis buldum, sağolsunlar onlarda sorunsuzca hizmeti yerine getirdi, şimdi istediğim yerden telefonumla ya da bilgisayarımla yaşlı anne babamı her an kontrol edebiliyorum. Size de tavsiye ederim. İnşallah siz de hemen çözüme ulaşırsınız. Kolay gelsin..

Cevabınız için çok teşekkür ederim ama paradox, dsc veya crow bunlardan birini kurmak istiyorum.
Crow'dan şaşmayın derim. Ben evime de işyerime de Crow taktırdım. Yanlış alarm diye birşey yok. Ben kampanyalı ve çok uygın fiyata aldım. Tavsiye ederim. Sistemi Telesistem Güvenlik Sistemleri e-ticaret sitesinden aldım. Paket alarm ve kamera sistemleri oluşturmuşlar fiyatlar da çok uygun geldi. Tavsiye ederim. Size kolay gelsin

teknım alın yerli malı yurdun malı yersiz yere çok para vermeyin arkasında tam destek var:)

Tum tavsiyelere fikirlere tesekkur ederim. Soyle bir sistem kurmaya karar verdim.
crow runner 8/16 compact set
1 tane kablolu pir
3 tane kablolu mk
1 tane kablosuz mk
1 harici siren ve 1 sahte siren.
simdi fiyat arastirmasi yapiyorum bakalim :)

fiyat aralıgınız nedir bilmiyorum ama kablolu ürün fiyatına kablosuz ürün kullanıyoruz ürün tamamen profosyoneldir. kurulumu basit ve türkçe dil destegi ile size yapmanız gerekeni bildiriyor.

ttnet in tepegüvenlik ile kampanyası vardı, dsc taktılar, çok memnunum, tavsiye ederim

Sayın emrreeee , merhaba..

Söyleyeceklerim sizin için değil sakın yanlış anlamayın...
Ancak ttnet gibi kurumsallaşmış firmalar kar marjı çok az olan alarm sistemlerine de el attı ya ..Valla diyecek bir şey bulamıyorum.
Kolay gelsin..

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri