Hırsız Alarm Malzemeleri

Mokoki

Üye
arkadaşlar ben kendi evim için alarm sistemi araştırıyorumda çok farklı fiyatlarla karşılaştım bende internet den tek tek malzeme hesabı yaparak bir liste oluşturmak istedim şimdi sorum şu evim 1. kat 3 oda 1 salon oturma odasında 220*220 1 adet fransız sürgülü pencere var salonda 2 adet (1 tanesi balkona açılıyor ) 220*220 fransız sürgülü pencere var (pencere denmez buna resmen kapı ama fransız balkon diyorlar işte) mutfakta 1 adet 220*220 kapı 1 adet 135*90 2 kanat sürgülü pencere var çocuk odasında 1 adet 140*90 2 kanat pencere var yatak odasında ise 1 adet 220*220 iki kanat kapı 1 adet 120*90 2 kanat sürgülü pencere var ben pır dedektör istemiyorum bu ışın bariyerlerınden taktırmak istiyorum şimdi size göre böyle bir yer için bana bir malzeme listesi çıkarabilirmisiniz neler gerekli gibi birde kapılar için ışın bariyerinin boyu illaki tam kapı boyundamı olmalı daha kısa olsa olmazmı mesala 29cm leri var onlar olmazmı olmazsa neden yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Forum ticari amaçla kullanılamaz, bu yöndeki mesajlar silinmiştir.

mokoko kardeş profosyenel firmalardan destek almalısın böyle olmaz bu işler...

Basit bir mimari plan hazırlayabilirsen yardımcı olabilirim...

Fiyatları bilmem...Ama malzeme listesi çıkarabilirim...
Proje örneği.gif

Son düzenleme:
arkadaşım farklı markalarının farklı kampanyaları var yıl sonu olduğu için uygun fiyatlarla temin edebilirsin.

pronet güvenlik sistemleri'ni bir araştır... böyle olmaz gelsinler anlatsınlar sana hoşuna gitmezse almazsın.

pronet alarm sıstemını kıralıyor bence pronete degıl daha başka fırmalara bak ısınde ıyı bır fırmadır ama hesap yaptıgın zaman pahalıya cıkıyor ıkısene kıralıyor dunyanın parasını alıyor o ucretın yarısına kurdurman mumkun gercı alarm sıstemıne gore ve yere gorede değışır fıyatlar ama hıc olmazsa alarm sana aıt olur bence benım dusuncem bu yonde saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri