HİDROLİK SİSTEM

uğur usta emeğine ve ellerine sağlık teşekkür ederim yarın bağlantısını yapcam inşallah bir aksilik çıkmaz teşekkürler allah razı olsun

arkadasım cızdıgın devre kararsız calısıyor ust sıvıcten kurtarmak ıcın elımızı start butonuna basılı tutmamız gereklı bırde asagıdan yukarı gelırken starta basılması durumunda sakıncalar yaratır

ust sivicten kurtuluncaya kadar start butonuna basilmasi gerektigi notunu zaten belirtmistim. onun haricinde asagidan yukari gelirken starta basilmasi halinde sakincalar yaratir kismi ile ilgili devreyi yeniden incelemenizi tavsiye ederim.

devre calisma esnasinda, enerjisini start butonuna paralel olan muhurleme kontagi uzerinden alacaktir, bu demektir ki start butonuna basilmasi ile basilmamasi arasinda fark yoktur.

kolay gelsin...

ust sivicten kurtuluncaya kadar start butonuna basilmasi gerektigi notunu zaten belirtmistim. onun haricinde asagidan yukari gelirken starta basilmasi halinde sakincalar yaratir kismi ile ilgili devreyi yeniden incelemenizi tavsiye ederim.

devre calisma esnasinda, enerjisini start butonuna paralel olan muhurleme kontagi uzerinden alacaktir, bu demektir ki start butonuna basilmasi ile basilmamasi arasinda fark yoktur.

kolay gelsin...

evet kardesım devren calısıyor ben bıseyı atlamısım kusura bakma ozr dılerım

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri