Guvenlik kamerasi icin yardim

Evime 4 adet dis 2 adet ic mekan guvenlik kamerasi baglamak istiyorum.
Fakat merkez kayit noktasi disinda yani kayit cihazi ve monitoru disinda bu goruntuyu kaydi etkilemeden alternatif olarak anlik diger dairelerden de izlemek istiyoruz. Bu mumkun ise bunu sitenin kullanilan merkezi uyku kablosu uzerinden tv ye akatarma imkanim Varmi. Temin etmem gereken malzemeler nelerdir.
Not: 24 daire var ve soz konusu anten kablosu aktif kullaniliyor.
Tesekkur ederim.

Evime 4 adet dis 2 adet ic mekan guvenlik kamerasi baglamak istiyorum.
Fakat merkez kayit noktasi disinda yani kayit cihazi ve monitoru disinda bu goruntuyu kaydi etkilemeden alternatif olarak anlik diger dairelerden de izlemek istiyoruz. Bu mumkun ise bunu sitenin kullanilan merkezi uyku kablosu uzerinden tv ye akatarma imkanim Varmi. Temin etmem gereken malzemeler nelerdir.
Not: 24 daire var ve soz konusu anten kablosu aktif kullaniliyor.
Tesekkur ederim.
Simdi gonyali hemserim en munasibi oraya internet baglasinlar.onunla cihaza baglanip sadece baglanip izlemeyi aktif et cihazdan olsun bitsin.yok is uzun olsun istiyorsan.eskiden kullanilan cihazlarin switcher dedigimiz bir kutusu daha olurdu.yani kasetli kayit cihazlarini multiplexer dedigimiz switcler.bundan bulabilirsen sadece senin switc den verecegin goruntuleri izleyebilirler.ona gore.bunun cikisina uydu switchinin girisine uymlu rf modulator videoyu rf ye karasal sinyale ceviren aparat ile verebilirsin.switc kullanmadan kayit cihazi video cikisini modulatore baglayarakta sadece 1 4 veya 8 li goruntuyu ekranlara verebilirsin.kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri