Gta 5 oynatacak donanım

arkadaşlar bilgisayarıma gta 5 kurmak istiyorum 3gb ram 3.6ghz 2 çekirdekli işlemci ve ATI radeon hd3450 ekran kartına sahibim oyunu en düşük ayarlarıyla oynayabilirmiyim

İşletim sistemin nedir?Bu işletim sisteminin kaç bitlik versiyonu kurulu.
GTA 5 Minimum Sistem Gereksinimi
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit SP1
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 / AMD Phenom 9850
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 10 uyumlu
Ben eski kafayım sistemlerimin sınırlarını oyunlarla zorlardım,şimdi işletim sistemleride engelliyor kurmayı bile ,bence dene grafik ayarlarını düşür,işlemci belki çalıştırır tabi oyun kurulmaya izin verirse.Bide yavaş olursa bu durumu optimize eden yamalar olabilir araştır,iyi oyunlar.

İşletim sistemin nedir?Bu işletim sisteminin kaç bitlik versiyonu kurulu.
GTA 5 Minimum Sistem Gereksinimi
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit SP1
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 / AMD Phenom 9850
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 10 uyumlu
Ben eski kafayım sistemlerimin sınırlarını oyunlarla zorlardım,şimdi işletim sistemleride engelliyor kurmayı bile ,bence dene grafik ayarlarını düşür,işlemci belki çalıştırır tabi oyun kurulmaya izin verirse.Bide yavaş olursa bu durumu optimize eden yamalar olabilir araştır,iyi oyunlar.
32 bit benimki ya

Bazı korsanlar yapımlarda oyun kasabiliyor. Aslında direkt olarak oyun değil, sistemi daha fazla yorabiliyor. Sebebi ise arka plana atılan istenmeyen yazılımlar. Tabi hepsinde bu olacak değil. Ama eğer imkanınız varsa Steam'den veya Epic Games'den alabilirsiniz.

Epic zaten bedava vermişti galiba.

arkadaşlar bilgisayarıma gta 5 kurmak istiyorum 3gb ram 3.6ghz 2 çekirdekli işlemci ve ATI radeon hd3450 ekran kartına sahibim oyunu en düşük ayarlarıyla oynayabilirmiyim
Ram in min 4 olması lazımdı hatta 6 bile olsa yeridir.
İşlemcinin modelini bilmiyorum, mimarisi önemli ama zaten ekran kartı da müsait değil.
Yine de bi şansını dene 20 30 fps alabilirsen oynanabilir bence.

Her şey iyi güzelde böyle bir konu için "Acil " başlığı atmak nedir ki?

Kavramların içini boşaltıyoruz daha sonra cidden acil bir durum olsa dönüp bakmayacak kimse. Oyunun aciliyetimi olur yahu..

Her şey iyi güzelde böyle bir konu için "Acil " başlığı atmak nedir ki?

Kavramların içini boşaltıyoruz daha sonra cidden acil bir durum olsa dönüp bakmayacak kimse. Oyunun aciliyetimi olur yahu..
Aynen öyle. "Acil" "Acele" "Hemen" yazanlar için bir uyarı sistemi lazım aslında.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri