Gsm Alarm sistemi yardım

veli125

Üye
arkadaşlar bana güvenlik için alarm cihazı lazım.şöyle istiyorum. 2 veya 3 adet pır dedoktör.ana panel.siren.harici akü ve uzaktan kumanda bu kadar ve gsm modülü olup elektrk kesildiğinde kesildi diye alarm da ise alarm diye sms atacak.böyle bir sistem için türkiye fiyatı ne kadar dır.
birde pır dedoktorler kablosuz olsa 3-12ay şarz gider diye okudum bir satış sitesinde doğrumudur.kablosuz alınırmı.
ve son olarak bir yurt dışı sitesinde fiyatlara baktım türkiyeye göre çok ucuz.aklımada yattı adamlara mesaj çektim ime değiştirirmisiniz diye eğer değişirse alsam ingilizce burada kurulum yapablirmiyim.daha önce bir kurulum yapmış olsam ingilizce olsa sorun yok ama hiç kurulum yapmadım.ve kablosuz pır dedoktor ve kablosuz kumanda tanıtması nasıl onuda bilmiyorum.yurt dışından alsam yadımcı olabilirmisiniz.

benim kendi profilim çıktı senin ki değil

ciaza pir sensor vs eklersen alarm cıhazı olarak çalışır trafo alarmı olarak tasarlandı zaten enerjısını solar panelden aku aracılığıyla temın eder şebekeden bağimsız
benim kendi profilim çıktı senin ki değil

hocam sanırım üretimini siz yapıyorsunuz cihaz güzel fakat cihaz dediğiniz gibi dalgıç pompa veya ona benzer cihazları kapatıp açmak için tasarlandı.elbette alarm görevide görür fakat bir alarm cihazı kadar işlevsel olacağını sanmam.

yurt dışında satış yapan firmaya mesaj çektim adamlar imei değişimi için minumum 50 adet sipariş gerekli dedi.50 adet ve üzeri için imei değiştiriyorlarmış.şimdi başka bir firma ile iletişime geçicem

benımkı bır önerı yurtdışından getirmek mantıklı gerçekleşirse ben yapamadım:)
yurt dışında satış yapan firmaya mesaj çektim adamlar imei değişimi için minumum 50 adet sipariş gerekli dedi.50 adet ve üzeri için imei değiştiriyorlarmış.şimdi başka bir firma ile iletişime geçicem

ben daha önce 10 dan fazla ürün aldım.getirtmek sıkıntı değil. sorun imei değiştirme.adamlar yapacak ama çoklu alım istiyor.bakalım bir kaç kişi ile daha görüşüp yurt dışından almayı düşünüyorum.inanın yarı fiyatından daha az :)

örnek bir resim.bu cihaz gsm ve telekom hattı ile çalışan bir alarm cihazı.komple set
paker içeriği
1x control ünitesi
2x kapı ve pencere sensörü
3x hareket dedektörü
2x uzaktan kumanda
1x kablolu siren
1x anten
1x Adapter
1x Telephone Cable

ortalama fiyatı kargo dahil : 100tl :)
-Burglar-Alarm-System-Auto-Dialing-Dialer-SMS-Call.jpg

Forum istatistikleri