grup arge yeni nesil kompanzasyon

selam arkadaşlar grup arge röle hakkında sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışabirim.herkeslere kolay gelsin iyi çalışmalar bol kazançlar.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
grup arge röle kullanıpta sorunu olan varmıdır acaba....
yaklaşık 1 yıldır 15 adet civarı kullandım,hiç birindede hiç sorun yaşamadım çünkü

benim bir sorunum var roleyle alakalı değil bende arge role kullandım çok iyi fakat x 5 sayacım var ve bmu sayaçta T hiç ilerlemiyor sadece Ri ve Rc ilerliyor sayaçta yanlış bağlantı veya bozuk olan nedir anlamadım giti neden böyle yazar sayaç pano kapağınıda açamıyorum mühürlü durumda sayaçta bağlantıda hata var gibi gözüküyor

T hiç ilerlemiyorsa sayaç arızalı

Sn.erdem güler,SVC 12C3L rölenin güç analiz değerlerini nasıl resetleyebiliriz.Fabrika ayarlarına dönme işlemi nasıldır.

Menüde iken enerji kesin, Tekrar enerji verin , Direkt ekrana gelen "Fabrika ayarları" mesajında eveti seçip prog. tuşu ile onayladıktan sonra güç akış grafiği bilgileri silinir

selamlar

1-Svc Rölede trg1,trg2,trg3 hatası yazıp duruyor ama çalışıyor ne yapabilirim?
2-neden bazı endüktif yük sürücülerinde trg1,trg2,trg3 ve gnd varken bazılarında fazladan Mp var?
3-endüktif ve kapasitif değerlerinin isteğimize göre haftalık aylık veya 10 günlük olarak tutulmasını istiyorsak ne yapmalıyız?
4-Her fazda ayrı ayrı olarak Kvar değerlerinin Min ve Maks değerlerinin tutulması lazımki ben röleyi bağladıktan 10 gün sonra gelip baktığımda hangi faza ne kadar şönt ne kadar kapasitör lazım göreyim öyle bi sistem kurayım rölelerinizde bu özellik varmıdır?

1-Svc Rölede trg1,trg2,trg3 hatası yazıp duruyor ama çalışıyor ne yapabilirim?
2-neden bazı endüktif yük sürücülerinde trg1,trg2,trg3 ve gnd varken bazılarında fazladan Mp var?
3-endüktif ve kapasitif değerlerinin isteğimize göre haftalık aylık veya 10 günlük olarak tutulmasını istiyorsak ne yapmalıyız?
4-Her fazda ayrı ayrı olarak Kvar değerlerinin Min ve Maks değerlerinin tutulması lazımki ben röleyi bağladıktan 10 gün sonra gelip baktığımda hangi faza ne kadar şönt ne kadar kapasitör lazım göreyim öyle bi sistem kurayım rölelerinizde bu özellik varmıdır?

http://www.gruparge.com/gruparge/do...rt_SVC_Role_Kullanma_Kilavuzu_Web_Vs_19.2.pdf

UYARI : Sürücü ve rölenin giriş fazlarının kesinlikle aynı sırada olması gereklidir yani rölenin L1 fazı ile sürücünün L1 fazı, rölenin L2 fazı ile sürücünün L2 fazı, rölenin L3 fazı ile sürücünün L3 fazı aynı olmalıdır. Sürücü TRG1-2-3 sıralamasının da doğru yapılması gerekmektedir.

Bu durumu incelediniz mi ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri