Gres yağı seçimi

musto44

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ev mutfağında kullanmış olduğum hamur yoğurma makinesinin plastik dişliği zarar gördü. Bu dişli yoğun bir gres yağının içindeydi. Yeni dişli alacağım fakat ne tür bir gres yağı kullanacağımı bilmiyorum. İçinden çıkan gres yağı siyahtı. (Fakat bazı yerleri sarı gibiydi. Sonradan rengi siyaha dönmüş olabilir mi?) Alacağım dişlinin resmini aşağıda paylaştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

bir-cok-markaya-uyumlu-mutfak-robotu-hamur-karistirici-dislisi__0184423952447897.jpg

60 liraya 100 gr gresmi olur ! Araştırın derim

Bencede araştırın, kiloyla satılan şeyi altın gibi gramaja dökmüşler. Hem gıda omayına gerek varmıki, robotu hamurun içerisine sokmayacaksınız sonuç.

Birde bu tür ürünlerde şöyle plastik şeyler kullanmalarına deli oluyorum. Ama tabiki planlı eskitme/planlı ömür denen bir olay var.

Bir tornacıya danışıp bu küçük parçanın aynısında çelik yada alüminyum bir parça uygun fiyata mal edilemez mi acaba? :rolleyes:

Bencede araştırın, kiloyla satılan şeyi altın gibi gramaja dökmüşler. Hem gıda omayına gerek varmıki, robotu hamurun içerisine sokmayacaksınız sonuç.

Birde bu tür ürünlerde şöyle plastik şeyler kullanmalarına deli oluyorum. Ama tabiki planlı eskitme/planlı ömür denen bir olay var.

Bir tornacıya danışıp bu küçük parçanın aynısında çelik yada alüminyum bir parça uygun fiyata mal edilemez mi acaba? :rolleyes:
Tornacı uğraşmaz sanmam. Olurda salmastra keçe filan kaçırırsa diye gıda onaylı gres düşünülmüş ama nebilim

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri