Goldmaster 9400 uydu alıcısı görüntü problemi

O soğutucular kendinden yapışkanlı terrmal macun ile gelmiyor mu

olur arkadaş, yaptıktan sonra neden olmasın.

Bir siteden 82 uf 400 v kondansatör buldum diyordum ama ellerinde uf yerine mf yazıli olan var sadece. Bunu alsam aynı işi görür mü?

Uydu sorunsuz çalışıyor... derken biraz acele etmişim maalesef. Receiver 1 veya 2 saat çalıştıktan sonra sonnhızla kanal ndeğiştiriyor kendiliğinden. Sanki kumanda tuşu takılı kalmïş gibi. Yeni açtığımızda en az bir saat hiç sorun yok. Acaba hangi devre elemanı ısındıktan sonra sapıtıyor bilemedim.
82 uf 400 v yerine takmış olduğum 33 uf 450 v böyle bir sonuca sebep olmuş olabilir mi?

uzaktan kumandan takılı kalmış olabilir mi? hiç böyle birşeyle karşılaşmadım da.

Benim de aklıma geldi , pilini çikardım ama nafile...

Uydu sorunsuz çalışıyor... derken biraz acele etmişim maalesef. Receiver 1 veya 2 saat çalıştıktan sonra sonnhızla kanal ndeğiştiriyor kendiliğinden. Sanki kumanda tuşu takılı kalmïş gibi. Yeni açtığımızda en az bir saat hiç sorun yok. Acaba hangi devre elemanı ısındıktan sonra sapıtıyor bilemedim.
82 uf 400 v yerine takmış olduğum 33 uf 450 v böyle bir sonuca sebep olmuş olabilir mi?
Problemin ısınmadan kaynaklandığını dusunuyorsaniz, fon makinası ile bölge bölge ısıtarak problemli komplementeri tespit adebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri