Gmt Gssf-L1 Servo dahili pozisyon çalışma örneği

cagr1

Üye
Merhaba ;

PLC'im 196T ; sürücü modelim gssf-l1 amacım aşağıda resimlerdeki "Dahili pozisyon Mod çalışma" örneğini yapmak. PLC min çıkışlarını 3. resimdeki gibi ayarladım. I/O taşıyan kablomu ve lehimlerimi kontrol ettim. 1. ve 2. resimlerdeki ayarları 2 kere yaptım. Bu ayarları yapmadan önce motoru jog modun da ileri ve geri ve istediğim devirde keypad üzerinden sürdüm.
Sürücünün DIN3 girişine 24 V sinyal gönderiyorum ve sürücünün aktif olduğunu gözlemliyorum fakat DIN1 ve DIN2 nin herhangi birine 24 V sinyal yollayıp aynı zamanda DIN5 'e sinyal gönderme rağmen motor hareket etmiyor, sadece bekliyor. Motoru ilk aldığımda Auto tune yapmak için E06 parametresini 11 e ayarladım fakat motor auto-tune yapmadı, öncesinde motoru H1.9 parametresini 2.0 yaparak tanıtmıştım. Acaba neden olabilir öneri rica ederim.

Saygılar;

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    120.5 KB · Görüntüleme: 50
  • 3.jpg
    3.jpg
    32.2 KB · Görüntüleme: 45
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri