Gmt glc 196t programını makinadan PC ye neden çekemiyorum?

zx6rshn

Üye
Merhaba GMT glc 196t plc programını pc ye çekmek istiyorum.program loading diyor ama yükleme yüzde sıfırlarda neden acaba? GMT suit programını indirdim 8-10 yıllık makinadan programı korumak için yedekleme yapmak istiyorum yükleme yapmıyor cihaz menüsünden data kablosu ile haberleşmeyi yaptım cihazı görüyor şifreyi girdim bağlandı diyor sonra ayarlardan upload diyorum şu dosyayı şuraya kaydedecek diyor 5-10 dk bekledim yükleme sıfırlarda sonra geri çıktım iptal ettim bilgisi olan yardımcı olabilir mi

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba, PLC içerisindeki proje gmtsoft arayüzü ile yazıldıysa upload işlemi gerçekleştirilemez. Detaylı bilgi için GMTCNT'yi arayıp destek alabilirsiniz.
(0216) 668 00 06

Merhaba, PLC içerisindeki proje gmtsoft arayüzü ile yazıldıysa upload işlemi gerçekleştirilemez. Detaylı bilgi için GMTCNT'yi arayıp destek alabilirsiniz.
(0216) 668 00 06
Onlarda muhtemelen soft ile yazılmış diyor.ayrica 196 modellerinde çekme olmuyor dedi

196 modelinde çekme olur ama gmtsuite ile yazılmış olmalı.
Aynen onlarda öyle söyledi.ama bence yinede çok saçma soft ile yüklense bile sonuçta güncelleme ile yazılımı silmeden bozmadan update ile gmsuite atılmalı yedeklenmeli bu biraz yazılım firma makina üreticilerini korumak ile alakalı birşey bu yüzden yerli malından uzak duracağım

Aynısı siemens gibi diğer markalarda da mevcut. Bence gayet normal bir durum

Aynısı siemens gibi diğer markalarda da mevcut. Bence gayet normal bir durum
Yanılıyorsun onlarda versiyon güncellemesi ile programı 4.4 üzerinden çekebilirsiniz onlarda şifreleme var.sifre paylasilirsa çekilebilir.gmt öyle demiyor soft ile yüklenmişse hiç bir şekilde program çekilmez diyor bu kısmı atlamayalim lütfen

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri