Gemoyla yazdığım programı logoda yapmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba gemoda yazmış olduğum bir program var logoda yapmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz logosoft comfort programını indirdim ama çok farklı çözemedim .

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar merhaba gemoda yazmış olduğum bir program var logoda yapmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz logosoft comfort programını indirdim ama çok farklı çözemedim .
Mübarek gemoyla yaptığın program, sıkıntımı yarattı, online mı olmak istiyorsun programa, yok değilse, çak gemo yu gitsin.

hacım maksat kendini geliştirmek yarın öbürgün gemonun bitmeyeceği ne malum
Mübarek gemoyla yaptığın program, sıkıntımı yarattı, online mı olmak istiyorsun programa, yok değilse, çak gemo yu gitsin.

Güzel insan, gemonun türkşyeden den fazla, yurt dışında pazarı var kasablanka da otomasyoncu arkadaşım var o bile gemo kullanıyor, gemodan yana sıkıntı olmaz, bu pazarda ismini duyurdu, müşterileri var.kimseyi mağdur etmezler

Son düzenleme:
Loğo öğreneceksen önce fbd mantığını iyi bilmen lazım logoda bildiğin ladder bir halt değil haberin olsun

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri