Gemo Ladder Program & Kullanım Klavuzları & Dökümanlar

Okan Bey,
Ladder programda bul özelliğide ekleyecek olusanız çok iyi olur kanısındayım.

Merhaba,

Bul özellik son versiyonda (V2.3) mevcut. Dosya / Kontak Ara ya da Dosya / Çıkış Ara menüsünden aramak istediğiniz elemanı seçiyorsunuz. Kontaklarda sonraki için F3 e, çıkışlarda sonraki için F4 e basıyorsunuz.

İyi Çalışmalar.
Okan Gürbüzoğlu
GEMO
GEMO Elektronik Ltd. Sti.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
selam arkadaslar ben yurt disindayim burda bizde gemo role var ar-1 versiyon 1.1 ile bi program hazirladim icinde programi var ama bazi zaman ayarl;ari gec kaliyo oyuzdenyeni hazirladim ama bu programi pc ye kaydedemiyorum kaydediyorum sora acamiyorum lader etitortanimiyo acmiyo yani ne yapmam lazim acil lutfen.......

selam arkadaslar ben yurt disindayim burda bizde gemo role var ar-1 versiyon 1.1 ile bi program hazirladim icinde programi var ama bazi zaman ayarl;ari gec kaliyo oyuzdenyeni hazirladim ama bu programi pc ye kaydedemiyorum kaydediyorum sora acamiyorum lader etitortanimiyo acmiyo yani ne yapmam lazim acil lutfen.......

Merhaba,

Öncelikle AR1 için GEMO Elektronik Ltd. Sti. - User Manuals adresinden indirebileceğiniz V1.1'i kullanmanız gerekiyor.

Programı kayıt edememe nedeni; exe dosyasını sıkıştırılmış klasörden çıkarmadan çalıştırmak ve yaptığınız programı kaydetmeye çalışmak olabilir.

Gemo Ladder Editor V1.1.exe dosyasını önce sıkıştırılmış klasörden çıkarın ve çalıştırın, daha sonra yaptığınız programı kayıt etmeyi deneyin.

Kaydettiğiniz dosyayı tekrar açmak içinde Dosya / Yükle menüsünü kullanın.

İyi Çalışmalar,
Okan Gürbüzoğlu
GEMO

1-2 gündür inceliyorum. Programı da indirdim.

Benim birkaç sorum olacak
1. Genişleme modulu: Sadece 1 tane mi kullanılabiliniyor. Ayrıca bu genişleme modülü ile arasında max mesafe var mı? Yani ana modülden 50-100m uzakta kullanılabilinir mi?

2. Herhangi bir operatör panel, ac sürücü vs. ile haberleşebiliyor mu?

3. AR2-A da 2 satır lcd ekran var. Bu ekranı operatör paneli olarak kullanabiliyormuyuz? Kullanabiliyorsak herhangi bir sayfa sınırı varmı?

Ayrıca 1. sayfada son sürüm olarak 2.2 vermişsiniz. Ama web sitenizden V2.3 Rev A yı indirdim. Yeniliklerden mail yoluyla haberdar olmamız için mail adresimizi kaydedeceğimiz bir yer mevcut mu?

Vereceğiniz cevaplar için şimdiden Teşekkür ederim.

arkadaşlar rar şifrelerini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..

program iyi bana birde sevgili kardeşim bana elektrotekno için aktvasyon yani davetiye numarası lazım sen mühendissin illaki üyesindir diye düşümdüm eğer üyesen bana davetiye numarası verirmisin elktroteknoda birşey gördüm ama üye olamıyom ,yardımcı olursan gerçekten çok sevinirim,msn adresime atabilirsin numarayı şimdiden teşekkürler.

dört gözle bekliyorum. kopyala yapıştır özelliğini. ve tabii ekran haberleşmesini. ve dahi 3. cihazla haberleşmeyi .
( çok istemedik umarım )
Merhaba,

Bir sonraki versiyonda kopyala yapıştır özelliği üzerinde çalışacağız...

İyi Çalışmalar,
Okan Gürbüzoğlu
GEMO

ar2-a v2.2 bir türlü haberlesmiyor baglantıları kendim yaptım ama anlatan olursa sevinirim

Gemo ya emeği geçen herkesin eline sağlık paylaşımlarınız da güzel teşekkür edrim başarılanızın devamını dilerim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri