GEMO Ladder Editor

Başarılarının devamını diliyorum. Yeni başlayanlar için güzel bir başlangıç olacagına inanıyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bende denemek için aldım arkadaşlar da ilgi gösterdi teşekkürler.

arkadaşlar ben ürünü kullandım çok hoşuma gitti gayet ucuz ve ufak işler için ideal en önemlisi MADE IN TURKEY

Arkadaşlar ben de bu programa biraz baktım, diğer programlara göre cok daha basit, en azından türkçe olması iyi, şiddetle tavsiye ederim.

Evet Siemens in logosundan daha iyi diyebilirim, Ayrıca fiyatı ve türkçe olması + özellik.

Selam Sayın Üyeler:
Bende GEMO smart relay PLC 4 sene önce fuarda görünce almıştım. Bir çok uygulam yaptım. Ladder olark kolay bir şekilde programlıyorsunuz. Cihazla çeşitli uygulamalar yaptım gayet güzel çalışıyor. Her sene Tüyap otomasyon fuarında standlarını ziyaret ederim Saygılarımla

ben çıktığı günden beri kullanıyorum
akıllı röle olarak kullandım
şuan ısı kontrol cihazı olarak kullanıyorum
eger müşteri bulursam loadcell kontrol cihazı olarak ta kullanacağım. o işede yarıyor çünkü.
ek modüle 2 analog okuması var
ptc ile kademeli ısıtma programı yaptım. çalışıyor.
bi güzelliğide hangi aşamada olduğunuzu ekranında yazılı okuyabiliyorsunuz.

Arkadaşlar Türk olsun isterse çamurdan olsun. Bu işleri ticari olarak yapan arkadaşlardan ricam ülkemizin geleceği için münkün olduğunca bu cıhazlardan kullanılsın. teşekkürler.

Arkadaşlar uzun süredir kullanıyorum özellikle AR2 şu ana kadar hiç bir sorun çıkarmadı.
Uygulamalarınızda mümkün olduğu kadar kullanmaya çalışın. Demek istediğim inanın bir çok yabancı PLC ile yapabileceğiniz basit uygulamalarda beklentinizin üzerinde sonuç verecektir.
Bu insanlara destek verdikçe bu memleket kalkınır. Elimde olsa bütün projelerimde kullanıcam ama şu an için yetersiz kaldığı noktalar oluyor. Ancak en azından bir alın görün mutlaka kullanılacak bir yer olduğunu göreceksiniz..

arkadaşlar cihazda,programda güzel,
bizim telemekaniğin zelio.soft progarmından ne farkımız var...
ekleyenden Allah razı olsun

telemecanique nin zeliosu twidosu beş para etmez program durduk yerde kapanır çıkışlar durduk yerde çalışır vb.. en azından türk imalatçısından alıp ona para kazandırıp eksikleride varsa gidermesine yardımcı olmak lazım. ben küçük işlerde kullanabilirim. fiyat bilgisi olan var mı?

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri